VESELĪBAS VINGROŠANA FITNESS JOGA

Veselības vingrošana 2019

Veselības vingrošana 2019

UNIVERSĀLĀ VESELĪBU STIPRINOŠĀ VINGROŠANA

2019.gadā vingrošanas nodarbību laiki un vietas:

  • Otrdienās 19:15 Tīnūžu kultūras namā Body Art veselības vingrošanas komplekss un Himalaju dziedošo trauku relaksācija (90 min.).
  • Ceturtdienās 19:15 Ogres Ledus hallē Veselības vingrošana pēc Dr.Bubnovska metodikas un Himalaju dziedošo trauku relaksācija (90 min.).

Nodarbības piemērotas pieaugušajiem ar vidēju un zemu trenētības līmeni.

BODY ART veselības vingrošanas komplekss – īpaša vingrošanas nodarbība mierīgā tempā mūzikas pavadībā veselai mugurai, staltai stājai, kas uzlabo muskuļu un locītavu funkcionālo stāvokli, palielina izturību, lokanību un līdzsvaru. Nodarbības palīdz "restartēties" pēc saspringtas darba dienas. Vingrošanā tiek izmantots paša cilvēka ķermenis. Ir nepieciešams paklājiņš, sega vai pleds. Nodarbībai ir divas daļas - 60 minūtes vingrošana un aptuveni 20-30 minūtes relaksējošā daļa, kurā tiek izmantoti Himalaju dziedošie trauki.

Vingrošana ir piemērota tiem, kam ir muguras „nogurums” vai nesen parādījušās nelielas muguras sāpes, nevienmērīga fiziska slodze, sēdošs darbs vai ilgstošs darbs uz kājām, kā arī emocionāla noguruma gadījumos. Nodarbībā iekļauti spēka, lokanības, līdzsvara, elpošanas un izturības vingrinājumi, īpaša uzmanība tiek pievērsta dziļās muskulatūras treniņam, kas ir mūsu mugurkaula un skeleta kustību un visa ķermeņa veselības pamats. Nodarbības intensitāte – vidēja un zema, piemērota plašam vecuma lokam un atšķirīgam fiziskajam stāvoklim. Nodarbība ir noderīga tiem, kas vēlas paaugstināt savu vispārīgo fizisko sagatavotību. Grupā iespējams pievienoties jebkurā laikā. Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība.

Veselības vingrošana pēc Dr.S.Bubnovska metodikas – visa ķermeņa un it īpaši muguras un galveno locītavu vingrinājumu komplekss trenera pavadībā. Nodarbībā tiek izmantots cilvēka ķermenis Atsevišķās reizēs izmantojam arī mazās hanteles, nūjas lielās fitnesa bumbas, gumijas u.c.. Nodarbības pamatā tiek izmantots krievu ārsta S.Bubnovska adaptīvās vingrošanas komplekss, kas regulāru nodarbību rezultātā atjauno gan muskuļu, gan locītavu, gan sirds un asinsrites stāvokli. Nodarbība ir sadalīta divās daļās: aktīvā (30-40 min.) and pasīvā jeb stiepšanās un atslābināšanās (20-30 min.). Slodze nodarbības gaitā tiek palielināta pakāpeniski un tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas. Intensitāte mērena vai vidēja, kas nodrošina mērenu vai vidēju kardio (sirds) treniņu. Nodarbība ir piemērota ikvienam, bet it īpaši tiem, kas vēlas papildus fizisku slodzi un uzlabot savas veselības vispārējā stāvokļa uzlabošana. Ieteicams apvienot ar Veselības vingrošanas nodarbībām. Papildus informācija: Bubnovsky.org


VESELĪBAS UZLABOŠANAS TERAPIJAS


MASĀŽAS – ķermeņa vai atsevišķu ķermeņa daļu masāžu (galvas, plecu, muguras, roku, kāju, pēdu u.c.).

  • Tibetieši terapeitiskā masāža KuNye
  • Ajurvēdas Čampi galvas masāža
  • Klasiskā masāža
  • Relaksējošā masāža
  • Tauriņu pieskārienu masāža


DENS terapija – dinamiskā elektro neiro stimulācijas (DENS) metode, kura šobrīd tiek saukta par XXI gadsimta fizioterapiju. DENS metodes pamatā ir ķermeņa bioloģiski aktīvo punktu vai zonu neiro stimulācija, kas iedarbojoties uz ķermeņa iekšējiem orgāniem un sistēmām, veicina organisma „pārslēgšanos” uz normālu pašregulējošu darbību. Metodes pielietojuma spektrs ir ļoti plašs – sadzīves un sporta traumas (sasitumi, sastiepumi u.c.), pēcoperācijas terapija, sadzīves saslimšanas gadījumi (iesnas, klepus, galvassāpes, nogurums, saaukstēšanās), sāpju simptomu mazināšana, asinsspiediena regulēšana, hronisku slimību ārstēšana utt.

Ints Mūrnieks, C kategorijas Fitnesa un veselības sporta treneris un sertificēts masieris. Dzīves moto: Par veselīgu dzīves veidu!

Tālrunis uzziņām: tālr. 29138161

E-pasts: ints@3saules.lv


Attēlu galerija: Veselības vingrošana 2019

Saites:
Skaties arī šo

ziema enerģija foto kultūra sports Himalaji kalni Ķīna ķermenis apmācība veselība atpūta terapija Šrilanka ceļojums jūra miegs masāža saule Tibeta