RAKSTI

Laimīgu Jauno 2016.gadu!

Laimīgu Jauno 2016.gadu! Laimīgu Jauno 2016.gadu!

Aizvadītais 2015.gads man atnesa ļoti bagātīgu pieredzi, sirsnīgus un jaunus draugus! Gads sākās ar gatavošanos rudens ekspedīcijām un trekinga ceļojumiem uz Himalajiem Nepālā. Kopā ar grupas dalībniekiem iepazinām sevi un savas iespējas pārgājienos gar jūru Rīgas līča piekrastē. Nepieredzētā zemestrīce Nepālā lika daudziem pārvērtēt vai ir vēlme doties rudenī uz kalniem. Tikai daži pārdomāja. Lielākā daļa turpināja gatavoties. Iesākās ziedojumu vākšanas akcija zemestrīcē cietušajiem. Vairāk kā 100 cilvēku kopā saziedoja gandrīz 10000 eur. Augustā kopā ar pirmo grupu devos uz Nepālu, uz Mustangas karalisti. Pirmajās dienās bija gan prieks, gan skumjas tiekoties ar draugiem Katmandu un redzot to traģēdiju, ko cilvēki bija pārdzīvojuši. Bija redzams, ka grūtākais vēl tikai priekšā. Zemestrīcē izpostītos ciemus, ceļus, skolas un vēsturiskās vietas atjaunot vajadzēs vēl gadiem. Tādēļ katrs ziedojums, katrs palīgs, katrs tūrists Nepālā bija un ir gaidīts vēl aizvien.

Es pavadīju Nepālā vairāk kā 4 mēnešus. Aiz muguras nu jau ir trekinga Upper Mustangas karalistē, Upper DOLPO, uz Kančendžangu un pilnīgi jaunais Annapurnas EKO treks. Tika iepazīta ļoti neparastā Butānas karaliste. Piedalījos ziedojumu programmā, šamanisma festivālā, dzīvoju kopā un līdzi savu Nepālas draugu svētkos un ikdienas darbos. Pieredzēju, kā iesākās degvielas un gāzes blokāde no Indijas. Papildināju savu pieredzi pie sava skolotāja Tibetas tradicionālās medicīnas ārsta Dr. Šeraba.

Nākamā gada sākumā dalīšos ar iespaidiem un pieredzi, kas gūta aizvadītajos menešos Nepālā. 2016.gadā ir iecerēta rudens trekinga programma uz Nepālas Himalajiem, gan uz zināmām vietām, gan ir cerība izpētīt ko jaunu. Ir iecerēts organizēt palīdzības sniegšanas grupu, lai Nepālā atjaunotu vai uzbūvētu kādu skolu un sniegtu zināšanas un pieredzi būvniecībā. Gads būs interesants, radošš un neparasts.

Veselības vingrošana (joga un Fitness) un Tibetas tradicionālā terapeitiskā masāža vēl aizvien būs pieejami kamēr būšu Latvijā.

2016.gadā novēlu visiem nebaidīties no neveiksmēm un izmantot tās savas dzīves pilnveidošanai!
Skaties arī šo

Tibeta jūra miegs foto Himalaji veselība Ķīna atpūta ceļojums sports saule kalni apmācība enerģija Šrilanka masāža kultūra ķermenis terapija ziema