RAKSTI

Dzīvības enerģijas (Orgona) sega

Šis instruments ir viens no Vilhelma Raiha izstrādātajiem enerģijas akumulatoru tipiem, kas paredzēti dzīvības enerģijas apkopošanai un pārvadīšanai uz ķermeni. Sega ir nozīmīgs paņēmiens, ko izmantot, kad nepieciešams uzlādēt cilvēka dzīvības enerģiju vai tādēļ, ka klientam tās trūkst (anorgonija) vai tā izsmelta kādā krīzes situācijā, piemēram, tādā kā bērna piedzimšana.

Sega ir izgatavota no atsevišķiem organisku un neorganisku materiālu slāņiem. Tās izmērs ir 3x3 pēdas, un tā sastāv no 3 slāņiem, ko var pagatavot, organiskajiem slāņiem izmantojot kokvilnas vati, bet neorganiskajiem – smalkas dzelzs skaidas. Šos kombinētos slāņus pēc tam pārvelk ar kokvilnas pārvalku, iespējams, spilvena pārvalku, jo segu pašu nevar izmazgāt. Es parasti gatavoju segu no trim slāņiem un tās izmērs ir 3x3 pēdas (aptuveni 1x1 m).

Enerģija segā tiek savākta no atmosfēras un pārvadīta uz ķermeni, lai veicinātu dziedināšanu. Ķermenis nepārtraukti meklē homeostāzi (līdzsvaru un veselību), un papildu enerģija no segas palīdz tam saglabāt šo līdzsvaru, tā var paaugstināt arī dzīvības prieka līmeni.

Segu var izmantot jebkurā laikā, vienu vai vairākas reizes dienā, lai no jauna uzlādētu vai līdzsvarotu ķermeni. To var lietot labsajūtai un aizsardzībai, lai saglabātu dzīvības enerģijas plūsmu gadījumos, kad ir paaugstināts stress un līdz ar to pastāv briesmas, ka dzīvības enerģija izsīks. It īpašas situācijās, kad vajadzīga uzlādēšanās: zems fiziskās enerģijas līmenis, slimība, pēcdzemdību, pēcoperācijas periods, šoks, ievainojumi, vāja imūnsistēma, emocionālas krīzes laikā vai vispārējai labsajūtai. Iespējams rast arī citus segas pielietošanas veidus.

Parasti segu uzklāj uz ķermeņa priekšpuses, sākot no kakla pamatnes/rīkles, līdz kājām, cik tālu tā sniedzas. Dažreiz vēlams to pārklāt kādai īpašai ievainotai vietai, piemēram, lauztai kājai, lai to dziedētu vai iegūtu papildu enerģiju.

Laiks, cik ilgi gulēt zem segas, ir subjektīvs lēmums, ko nosaka katra paša enerģijas līmenis un jutīgums. Pārsvarā cilvēks zina, kad ķermenim ir diezgan, parasti tās ir 30–40 minūtes. Ja cilvēks nejūt ķermeņa uzlādēšanos, var sākt ar 10 minūtēm, pakāpeniski laiku pagarinot. “Diezgan” ir tad, kad cilvēks sajūt maigu siltumu, paaugstinātu ķermeņa temperatūra (pat līdz vieglai svīšanai), tirpas vai pulsāciju. Ja, paliekot zem segas pārāk ilgi, uzlādēšanās ir par daudz, varat just spiedienu galvā, vieglu nelabumu, vispārēju sliktu sajūtu vai reiboni. Tad vajadzētu ieelpot svaigu gaisu vai iegremdēties ūdenī, un sajūta izzudīs. Nedrīkst gulēt zem segas naktī, jo pastāv pārāk lielas uzlādēšanās risks. Terapeitiem, kuri klientiem izmanto segu, vajadzētu novērot procesu. Uzklājiet segu klientam un vērojiet, kas notiek, saglabājot verbālu komunikāciju un mācot viņam/ai sajust dzīvības enerģijas uzlādēšanos. Pārliecinieties, ka viņi uztver enerģijas starojumu, pirms atstājat viņus vienus.

Esmu atklājis, ka, izmantojot segu spēku atjaunošanai, pēc 18 bedrīšu izspēles golfā, kad enerģija kājās izsīkst, pietiek 15 minūtes pagulēt zem segas, lai enerģija atjaunotos. Daži cilvēki ir stāstījuši, kā, novietojot mazu orgona spilvenu uz nabas, tikt galā ar lidojuma radīto slikto sajūtu. Kāda sieviete, kura lidoja no Luisvillas Kentuki uz Sanfrancisko, stāstīja, ka viņa jutusi, ka jau nākamajā pēc lidojuma dienā viņa bijusi enerģijas pilna. Šo pieredzi vajadzētu papētīt arī citiem.

Cilvēki stāstījuši par pozitīvu pieredzi, tādu kā vispārēja izplešanās, enerģijas un dzīvīguma palielināšanās; ādas temperatūras paaugstināšanās; asinsspiediena un pulsa ātruma pazemināšanās; peristaltikas uzlabošanās, dziļāka elpošana; straujāka audu augšana un ievainojumu sadzīšana; palielināts enerģijas lauka spēks un imunitāte.

Izmantojot akumulatoru, ievērojiet, ka spēcīgāka uzlādēšanās notiks skaidrās, saulainās dienās, lielāka augstuma, zemāka mitruma apstākļos, pilna vai jauna mēness laikā un tad, kad Saulei ir daudz plankumu.

Segu nevajag lietot kā tradicionālās medicīnas vai terapijas aizstājēju. Piesardzība jāievēro, kad jau pastāv pārlieku liela uzlāde, tāda kā augsts asinsspiediens, sirds vājums, glaukoma, korpulence, epilepsija, smadzeņu audzējs, trieka, arterioskleroze u.c., jo segas primārais mērķis ir paaugstināt bioenerģētisko uzlādēšanos.

Ints Mūrnieks pēc Ričarda Overlija „Maigā bioenerģētika” (2005)
Plašāku informāciju un citu akumulatoru aprakstus meklējiet:

Orgonu akumulatoru rokasgrāmatā (The Orgone Accumulator Handbook), Džeimss DeMeo (James DeMeo), Orgone Bio-physical Research Lab., P.O. Box 1148, Ashland, Oregon 97520. Džeimss DeMeo (James DeMeo) pārdod arī materiālus akumulatoru izgatavošanai.

Dzīves enerģija (Vital Energy), W. Edvards Manns (W.Edward Mann), Hounslow Press, Toronto.

Saites:
Skaties arī šo

foto ziema enerģija ķermenis ceļojums miegs kultūra terapija apmācība Himalaji sports Tibeta atpūta veselība jūra Šrilanka Ķīna kalni masāža saule