RAKSTI

Indijas jūras rīsa sēne

Indijas jūras rīsa sēne

Ir klāt pavasaris un līdz ar to arī bērzu sulu laiks. Bet ne katrs var iziet no mājas un turpat 10 metru attālumā izurbt caurumu bērzā, un nobaudīt šo atspirdzinošo dzērienu. Toties ir kāds pēc garšas līdzīgs dzēriens, kuru var izmantot visu cauru gadu, turklāt tas uzlabo arī cilvēka vispārējo organisma veselību, kā arī ārstē dažādas slimības.

Indijas jūras rīsa sēnes dzēriens pēc garšas atgādina raudzētu bērza sulu. Tāpat kā tējas sēnē, tajā vienlaikus darbojas vairākas raugveida sēnīšu sugas un notiek etiķskābā rūgšana. Procesu gala rezultātā rodas dažādas organiskās skābes un citi produkti, kā arī starpvielas.
Šī simbioze tiek audzēta jau tūkstošiem gadu un rakstiskas liecības esot pat Romas traktātā par veselīgu uzturu "De Re Rustica", skaitoties, ka rīsa sēne aptuveni pirms 3000 gadiem radīta Ķīnā vai Tibetā.

Indijas jūras rīsa sēnes pietiekami ilga un nepārtraukta lietošana uzlabo gan fizisko, gan emocionālo stāvokli. Tā spēj dziedēt daudzas slimības, iespējams drīzumā tā kļūs par jaunu alternatīvu medicīnā.

Uzlējums spēj ne vien atvieglot, bet arī izārstēt poliartrītu. Tas pazemina cukura saturu asinīs, un pat no insulīna atkarīgie cilvēki var visai droši cerēt uz atlabšanu. Šo "dziedniecisko rīsu" lieto gan vilkēdes, gan arī izkaisītās sklerozes ārstēšanā. Šīs sēnes uzlējums, spēj ārstēt virkni endokrīno slimību.

Tas ir lielisks, kā arī lēts veids, kā uzlabot savu veselību. Nekavējieties ne mirkli un meklējiet cilvēku, kas varētu Jums iedot pāris desmitu rīsa sēnes graudu, lai arī Jūs varētu sākt sava organisma veselības uzlabošanu vai ārstēšanu.

Vairāk par to, kā pagatavot Indijas jūras rīsa sēni: Irlaiks.lv

Saites:
Skaties arī šo

terapija foto kultūra ceļojums jūra kalni Šrilanka apmācība veselība Himalaji Tibeta miegs ziema saule atpūta sports enerģija Ķīna masāža ķermenis