- Mīļais, man šovakar atkal sāp galva
- Kā izvēlēties sev piemērotu masāžu
- Tibetiešu tradicionālā terapeitiskā masāža Ku Nye
- Butāna - Himalaju karaliste
- Latvijas ziedojumi nonāk Nepālā (3.09.2015.)
- Ziedojumu konts Nepālas zemestrīcē cietušajiem
- Laimīgu Jauno 2016.gadu!
- Latvijas ziedojumi Nepālai nonāk pie cietušajiem
- Ziedojumu summa Nepālai (info 08.06.)
- Realitātes apjausma. Nepāla.
- Kā pareizi dzert ūdeni?
- 10 PADOMI
- Dzīvības enerģijas (Orgona) sega
- Metamorfoze - pirmsdzemdību atmiņu dzēšana
- Maigās Bio-enerģētikas līdzsvars
- Brazīliešu kāju pirkstu masāža
- Indijas galvas masāža Čampi
- Pavasara nogurums
- Laimes hormons
- Indijas jūras rīsa sēne
- Lidojuma ietekme uz cilvēka veselību
- Ko mēs zinām par desām?
- Tējas kultūra Ķīnā
- Veselības rokasgrāmata trekinga cienītājiem
- Tūrisma ieteikumi
- KAFIJA - pasaules dzērienu fenomens
- Emocionālā ēšana
- Veselīgs miegs
- Saules iedarbība uz cilvēka organismu
- Tava āda kā sūklis
- Kalnu slimība un aklimatizācija kalnos
- Tibetas ekspedīcija- svētceļojums 2015
Tava āda kā sūklis

Vai jūs zināt, ka āda cilvēkam ir vislielākais orgāns? Tātad tai piemīt visliekākās iespējās dažādi ietekmēt ķermeni – gan pozitīvi, gan negatīvi. Vai esat kādreiz domājuši par lietām, ko jūsu āda uzsūc? Varbūt ne tik tieši kā vannas sūklis, bet zināma līdzība ir meklējama. Lai gan var šķist, ka āda ir diezgan bieza, tā tomēr ir plāna un maiga. Jūsu āda absorbē neskaitāmas vielas un produktus jebkurā parastā dienā.
Piemēram, āda absorbē vitamīnus no saules, putekļus, kas atrodas pilsētā, telpās, transporta līdzekļos, tuvumā esošo cilvēku izdalītās smaržas. Tātad tā spēj uzsūkt arī visas vielas, kas atrodas jūsu krēmos, smaržās, dezodorantos u.t.t.. Kaut gan āda darbojas kā aizsargbarjera, tā spēj uzsūkt arī toksīnus un ķīmiskas vielas, jo āda ir poraina. Caur ādas porām mēs elpojam! Kas notiek, ja mēs poras aizķepējam ciet ar kosmetologu ieteiktajiem brīnumiem? Pētījumos ir atklāts, ka 60% no visa, ko āda uzņem, nonāk cilvēka organisma asinsritē, tādējādi visi šie toksīni sajaucas ar asinīm. Pietiekami liels toksīnu uzkrāšanās daudzums organismā var izraisīt sliktu pašsajūtu vai pat slimības. Te nav tieša sakarība starp cēloni un sekām, tādēļ mēs to nepamanām un mūs par to neinformē, bieži vien maldina.
Lielākā daļa cilvēku nemaz neapskata uz iepakojuma aprakstītās ādas kopšanas līdzekļu sastāvdaļas un nespēj arī izrunāt to nosaukumus. Kaut arī daudzi patērētāji pieņem, ka visi ādas kopšanas līdzekļi pašreizējā tirgū ir droši, veselības un skaistuma nozare netiek tik stipri kontrolēta. Tas nozīmē, ka jūs varētu pievienot toksīnus jūsu ķermenim, to pat nezinot.
Mēs nevaram izvairīties no piesārņojuma un toksīniem, kas atrodas vidē. Tomēr, mēs varam kontrolēt to, ko mēs liekam uz mūsu ādas. Nākamajā reizē, kad izlemjat iegādāties ādas kopšanas līdzekli, padomājiet par visām lietām, ko jūsu āda absorbē. Ir pietiekami daudz dabā atrodamu produktu un veidu, kā attīrīt, pabarot, atsvaidzināt un atpūtināt mūsu ādu. Viens no sen zināmajiem veidiem – ir pirts. Tādēļ liksim aiz auss – bieži ikdienā lietotie vārdi "bieza āda" ir tikai izteiciens - bieza āda vienkārši neeksistē.