Rakstu skaits sadaļā RAKSTI: 32

Mīļais, man šovakar atkal sāp galva

Ja tev ar vien biežāk galvā nāk domas - „vajadzētu uz mirkli atslēgties”, „viņš mani dzen stresā”, „pēc treniņiem sporta klubā esmu tik sasprindzis”, „mīļais, man šovakar atkal sāp galva”, tad šī masāža izmainīs Tavu dzīvi. Protams, uz labāko pusi.

Kā izvēlēties sev piemērotu masāžu

Mūsdienās masāžas procedūra ir kļuvusi par daudzfunkcionālu atveseļošanās un atpūtas veidu. Nav būtiski vai jūs par vienu terapijas seansu maksājat 10 eur vai 90 eur, jūs vēlaties saņemt maksimāli adekvāti savam ieguldījumam. Kā to izdarīt?

Tibetiešu tradicionālā terapeitiskā masāža Ku Nye

Ku-Nye masāžu kā vienu no Tibetas Tradicionālās  medicīnas praksēm pielieto līdzsvara atjaunošanai cilvēka organismā. Tā ir ļoti ieteicama sportistiem, novājinātiem un nogurušiem ķermeņiem, kā arī  vecāka gadu gājuma cilvēkiem. Piedāvājumā ietilpst visa ķermeņa relaksējoša, terapeitiska, kā arī muguras, kakla un plecu joslas masāža.

Butāna - Himalaju karaliste

19.martā plkst. 16:00 - 19:00, Valguma ielā 17 Pieteikšanās t.29138161, ints@3saules.lv Dalība par ziedojumiem

Latvijas ziedojumi nonāk Nepālā (3.09.2015.)

Latvijas līdzi jūtošo iedzīvotāju ziedotās mantas un par saziedoto naudu iegādātās skolas lietas 31.augustā tika nogādātas vienā no visvairāk Nepālas zemestrīcē cietušajiem rajoniem.

Ziedojumu konts Nepālas zemestrīcē cietušajiem

Ir atvērts konts Swedbankā, kurā iespējams iemaksāt ziedojuma summu Nepālas zemestrīcē cietušajiem

Laimīgu Jauno 2016.gadu!

Jaunajā 2016.gadā novēlu jums piedzīvot prieka pilnu un atmiņām bagātu laiku kopā ar ģimeni un draugiem!

Latvijas ziedojumi Nepālai nonāk pie cietušajiem

Pateicoties aktīvai manu draugu un paziņu līdzdalībai par saziedotajiem līdzekļiem iegādātas mantas nonāk Nepālas izpostītatajos ciematos.

Ziedojumu summa Nepālai (info 08.06.)

Ar visu jūsu palīdzību Nepālas zemestrīcē cietušajiem jau ir saziedoti 6374 eur (08.06.)

Realitātes apjausma. Nepāla.

25.aprīlī Nepālā notika ļoti spēcīga zemestrīce. 7,8 magnitūdas – tas ir ļoti daudz! Par to rakstīja visā pasaulē. Nu jau to zina gandrīz vai ikviens.

Kalnu slimība un aklimatizācija kalnos

Augstkalnu pārgājienos galvassāpes, vemšana, elpas trūkums un vispārējs vājums tiek atstāstīts kā normāla parādība, kam "jātiek pāri." Cilvēki stāsta "brīnumus" vai pat lepojas ar to, kā "varonīgi izturējis" pārgājienu vai trekingu kalnos pārvarot augstkalnu ietekmi uz organismu. Vai tas tā ir un kādēļ tā notiek? 

Tibetas ekspedīcija- svētceļojums 2015

2014. gads pēc austrumu kalendāra bija Zirga gads un ticējums vēstīja, ka viena Kailasa kora dod enerģiju tik pat cik 13 atsevišķās koras. Tādēļ tūkstošiem tibetiešu un Indijas svētceļnieku centās tieši šajā gadā nokļūt līdz svētajam Kailasam. Kas notiks 2015.gadā? Ir iecerēta jauna ekspedīcija un svētceļojums Tibetu. 

Kā pareizi dzert ūdeni?

Ūdens pareizai dzeršanai ir milzīga nozīme mūsu ikdienas dzīvē un labas veselības uzturēšanā.

10 PADOMI

Tavu domu spēks, viegls un mīļš smaids, droši sperti soļi un savas vietas apzināšana šajā pasaulē - visas ir tās lietas, kas dara tevi vienreizēju. Ceļot savas vibrācijas, mēs izmainām arī citu vibrācijas un galu galā to pasauli, kas mums ir apkārt. Milzīga viena cilvēka izmaiņa var mainīt visas cilvēces likteni. Un brīdis TAGAD vienmēr ir labākais laiks, lai pieceltos, apzinātos sevi un būtiski mainītu pasauli, sākot ar dažiem pārkārtojumiem sevī pašā.

Dzīvības enerģijas (Orgona) sega

Sega ir izgatavota no atsevišķiem organisku un neorganisku materiālu slāņiem. Tās izmērs ir 3x3 pēdas, un tā sastāv no 3 slāņiem, ko var pagatavot, organiskajiem slāņiem izmantojot kokvilnas vati, bet neorganiskajiem – smalkas dzelzs skaidas. 

Metamorfoze - pirmsdzemdību atmiņu dzēšana

Metamorfoze ir paņēmiens, ko labi lietot, ja dzīvības traumu līnijā ir norāde uz traumu jebkurā laikā no ieņemšanas brīža līdz pat piedzimšanai. Citas indikācijas: tie, kuri raksturo sevi kā nemierīgus, noraizējušos, skumjus, izbiedētus vai depresīvus visu dzīvi un nezina tam iemeslu (varbūt viņi šīs emocijas ieguvuši no mātes)

Maigās Bio-enerģētikas līdzsvars

Saskaņā ar maigās bioenerģētikas izpratni mūsu dzīvības enerģiju nosprosto bruņas, kuras rodas traumu rezultātā. „Bruņas” skar gludo un šķērssvītroto muskuļu struktūru, mūsu enerģijas lauku un rakstura aizsardzību. P

Indijas galvas masāža Čampi

Čampi masāža ir Indijas galvas masāža, kas tiek dēvēta arī par čampisāžu (Champissage).Tā iekļauj plecu, augšdelmu, kakla, skalpa, ausu un sejas masāžu. Galvenā iedarbība vērsta uz enerģijas līdzsvarošanu. Mūsdienās tā tiek izmantota kā dziedniecības un relaksācijas metode Indijā, kā arī citur pasaulē. Sanskrita tulkojumā Champi nozīmē "Piepildīšana ar enerģiju"

Pavasara nogurums

Pavasaris ir laiks, kad daba mostas pēc garās un bargās ziemas. Viss sāk zaļot, saule vairs neslēpjas aiz mākoņu segas, gaisā jūtamas spirgtas smaržas. Kaut arī astronomiskais pavasaris iestājas tikai 21. martā, daudzus jau ziemas beigās māc nogurums. Tās var būt garastāvokļa maiņas, viegla aizkaitināmība, nervozitāte, miegainība.

RAKSTI | Veselīgs dzīves veids, masāža un Tibetas aicinājums