28 ieraksti ar jūsu meklēto : veselība

lapa 2

Indijas jūras rīsa sēne

Ir klāt pavasaris un līdz ar to arī bērzu sulu laiks. Bet ne katrs var iziet no mājas un turpat 10 metru attālumā izurbt caurumu bērzā, un nobaudīt šo atspirdzinošo dzērienu. Toties ir kāds pēc garšas līdzīgs dzēriens, kuru var izmantot visu cauru gadu, turklāt tas uzlabo arī cilvēka vispārējo organisma veselību, kā arī ārstē dažādas slimības.

Lidojuma ietekme uz cilvēka veselību

Taču mēdz būt gadījumi, kad lidošana var slikti iedarboties uz cilvēka pašsajūtu un organismu. Svarīgi pirms lidojuma ir sagatavoties, izvērtēt savu veselības stāvokli. Galvenie sliktas pašsajūtas radītāji ir slikta dūša, aizkritušas ausis, psiholoģiskas bailes, vēnu trombi.

veselības rokasgrāmata trekinga cienītājiem

Ikvienā ceļojumā jūs nonākat jaunās un neparedzētās situācijās. Jūsu paradumi un kustības cenšas pielāgoties šiem jaunajiem apstākļiem, bet slimības un traumas var atgadīties jebkur. Trekinga cienītāji ir vieni no tiem, kas dažkārt piespiež sevi darīt vairāk nekā vajadzētu

Maigās Bio-Enerģētikas līdzsvars

Maigās Bio-Enerģētikas dziedināšana balstās uz izpratni, ka ķermeņa dzīvības enerģijas plūsma tiek bloķēta mūsu dzīves laikā iegūto traumu rezultātā. Traumas iedarbojas uz mūsu muskuļiem, enerģijas lauku un rakstura izpausmēm. Traucētā enerģijas plūsma bloķējas un izsauc izmaiņas mūsu ķermeņa funkcijās un izpaužas kā slimība.

Maigā Bio-Enerģētika (MBE)

Maigā Bio-Enerģētika ir izglītojoša un terapeitiska metode, kuras galvenais uzdevums ir atjaunot dzīvības enerģijas dabisko pulsāciju (plūsmu) ķermenī. Dzīvības enerģijas plūsma var tikt traucēta dzīves laikā pieredzēto traumu, un sevis sargāšanas nolūkos izveidoto bruņu rezultātā

Tava āda kā sūklis

Vai jūs zināt, ka āda cilvēkam ir vislielākais orgāns? Tātad tai piemīt visliekākās iespējās dažādi ietekmēt ķermeni – gan pozitīvi, gan negatīvi. Vai esat kādreiz domājuši par lietām, ko jūsu āda uzsūc? Varbūt ne tik tieši kā vannas sūklis, bet zināma līdzība ir meklējama. Lai gan var šķist, ka āda ir diezgan bieza, tā tomēr ir plāna un maiga. Jūsu āda absorbē neskaitāmas vielas un produktus jebkurā parastā dienā.

DENS fizioterapija

DENS terapija - iepazīsti XXI gadsimta personīgo mājas dakteri, palīdzi pats sev un saviem tuviniekiem.

Kalnu slimība un aklimatizācija kalnos

Augstkalnu pārgājienos galvassāpes, vemšana, elpas trūkums un vispārējs vājums tiek atstāstīts kā normāla parādība, kam "jātiek pāri." Cilvēki stāsta "brīnumus" vai pat lepojas ar to, kā "varonīgi izturējis" pārgājienu vai trekingu kalnos pārvarot augstkalnu ietekmi uz organismu. Vai tas tā ir un kādēļ tā notiek? 

0 1 2
Skaties arī šo

kalni ķermenis saule Šrilanka Tibeta miegs masāža ziema ceļojums foto jūra veselība atpūta Ķīna sports apmācība enerģija kultūra Himalaji terapija


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata