39 ieraksti ar jūsu meklēto : saule

lapa 2

Dzīvības enerģijas (Orgona) sega

Sega ir izgatavota no atsevišķiem organisku un neorganisku materiālu slāņiem. Tās izmērs ir 3x3 pēdas, un tā sastāv no 3 slāņiem, ko var pagatavot, organiskajiem slāņiem izmantojot kokvilnas vati, bet neorganiskajiem – smalkas dzelzs skaidas. 

Indijas galvas masāža Čampi

Čampi masāža ir Indijas galvas masāža, kas tiek dēvēta arī par čampisāžu (Champissage).Tā iekļauj plecu, augšdelmu, kakla, skalpa, ausu un sejas masāžu. Galvenā iedarbība vērsta uz enerģijas līdzsvarošanu. Mūsdienās tā tiek izmantota kā dziedniecības un relaksācijas metode Indijā, kā arī citur pasaulē. Sanskrita tulkojumā Champi nozīmē "Piepildīšana ar enerģiju"

Uzņemties atbildību par savu veselību

Paskatieties uz cilvēka stāju un varat novērtēt, cik spēcīga ir viņa dzīvības enerģija. Sāpes mugurā vismaz reizi dzīvē ir jutuši deviņi no desmit cilvēkiem. Par laimi vismaz katram otrajam tās parasti ātri pāriet, bet citiem atkārtojas vai kļūst hroniskas. Ko vajadzētu darīt, lai tiktu galā ar sāpēm vai tās nemaz nerastos?

Pavasara nogurums

Pavasaris ir laiks, kad daba mostas pēc garās un bargās ziemas. Viss sāk zaļot, saule vairs neslēpjas aiz mākoņu segas, gaisā jūtamas spirgtas smaržas. Kaut arī astronomiskais pavasaris iestājas tikai 21. martā, daudzus jau ziemas beigās māc nogurums. Tās var būt garastāvokļa maiņas, viegla aizkaitināmība, nervozitāte, miegainība.

Laimes hormons

Laimīgs cilvēks spēj ļauties citu cilvēku labajam noskaņojumam un aizraut arī citus ar savu pozitīvo attieksmi pat pret ļoti sarežģītiem un nepatīkamiem notikumiem. Izrādās, ka spēja priecāties, jau ir iedzimta.

Tūrisma ieteikumi

Cilvēkiem patīk, ja viņu valstī esošie tūristi ir atsaucīgi un atbalsta vietējo kultūru, tādējādi ceļot šīs valsts tūrisma attīstību un ekonomisko stāvokli. Ikvienam tūristam šādi vajadzētu rīkoties, lai savstarpēji palīdzētu valstīm attīstīties.

KAFIJA - pasaules dzērienu fenomens

Aitu gans no Etiopijas pamanījis dīvainus zirņus, tos viņš iebaroja aitām, un aitas sākušas "dejot", uzvesties možāk un ilgāk palikušas nomodā. Protams, pēc tam šos dīvainos zirņus izmēģināja arī cilvēki.

saules iedarbība uz cilvēka organismu

Lielai daļai cilvēku patīk, kad saules stari silda seju siltās vasaras dienās, taču saules staru iedarbība uz cilvēka organismu var būt negatīva un ar paliekošām sekām. Ultravioletie stari bojā šķiedras mūsu ādā, tādējādi izraisot grumbas, vecuma plankumus, āda ar laiku zaudē savu elastību un spēju atgriezties iepriekšējā formā, rētu dzīšanas process notiek ilgāk. saules stari var izraisīt arī apdegumus un ādas vēzi.

MBE terapija, apmācība un prakse

Maigās Bio-Enerģētikas terapijā kopumā tiek izmantoti ap 30 dažādas tehnikas un instrumenti. Atsevišķi metodes rīki to pielietošanā ir tik vienkārši un iedarbīgi, ka tos ir ieteicams un iespējams apgūt un pielietot ikvienam (Tauriņpieskārienu masāža, brazīļu kāju pirkstu masāža u.c.). 

Metamorfoze - pirmsdzemdību atmiņu dziedināšana

Metamorfoze attīstījusies kā Maigās Bio-Enerģētikas metode, lai atgūtu un dziedētu pirmsdzemdību neverbālas atmiņas. Vislabāk to var aprakstīt kā meditatīvu atgriešanos ķermeņa atmiņās, sākot no ieņemšanas brīža līdz piedzimšanai. Nepastāv verbālas atmiņas par šo laiku, bet tās ir ierakstītas ķermeņa “atmiņu bankā”. 

0 1 2 3
Skaties arī šo

veselība kalni apmācība masāža miegs kultūra ceļojums Himalaji atpūta Šrilanka ķermenis sports Ķīna ziema enerģija Tibeta jūra terapija saule foto


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata