39 ieraksti ar jūsu meklēto : saule

Nepāla 2019

Trekings Nepālas Himalajos 2019

Iegriežam Saulgriežos 2016


Nakts pārgājiens 


21. - 22.jūnijā.

 

Saulgriežus sagaidot aicinu doties nakts pārgājienā.

Gada īsākās nakts ir laiks, kad daba un cilvēki nostājas līdzsvarā starp aizgājušo un pienākošo laiku. Gada vidus. Laika vidus. Mistisks un spēka pilns laiks, kad varam smelties spēku, uzlabot savu veselību, meklēt atbildes uz iekšējiem jautājumiem.

Anapurna Adventure 2016

Šis būs elpu aizraujošs piedzīvojumiem bagāts un neatkārtojamām aktivitātēm piesātināts ceļojums, kas noteikti palielinās Tavas personiskās izaugsmes iespējas un iespēju iepazīt sevi no jauna. 


Mīļais, man šovakar atkal sāp galva

Ja tev ar vien biežāk galvā nāk domas - „vajadzētu uz mirkli atslēgties”, „viņš mani dzen stresā”, „pēc treniņiem sporta klubā esmu tik sasprindzis”, „mīļais, man šovakar atkal sāp galva”, tad šī masāža izmainīs Tavu dzīvi. Protams, uz labāko pusi.

Bauda dvēselei un ātrais restarts

2 stundu retrīts Rīgas sirdī. Palīdzība izejā no kritiska stāvokļa. Ātrais restarts un bauda dvēselei.                                                                                      Lasi tālāk!


Butāna - Himalaju karaliste

19.martā plkst. 16:00 - 19:00, Valguma ielā 17 

Pieteikšanās t.29138161, ints@3saules.lv 
Dalība par ziedojumiem

Latvijas ziedojumi nonāk Nepālā (3.09.2015.)

Latvijas līdzi jūtošo iedzīvotāju ziedotās mantas un par saziedoto naudu iegādātās skolas lietas 31.augustā tika nogādātas vienā no visvairāk Nepālas zemestrīcē cietušajiem rajoniem.

Saulgriežu nakts pārgājiens 20.06.

Šogad atkal dosimies nakts pārgājienā gar jūru roku rokā ar SAULI no Mazirbes līdz Kolkai.

Kopējais gājiena garums ap 20 km.

Latvijas ziedojumi Nepālai nonāk pie cietušajiem

Pateicoties aktīvai manu draugu un paziņu līdzdalībai par saziedotajiem līdzekļiem iegādātas mantas nonāk Nepālas izpostītatajos ciematos.

Realitātes apjausma. Nepāla.

25.aprīlī Nepālā notika ļoti spēcīga zemestrīce. 7,8 magnitūdas – tas ir ļoti daudz! Par to rakstīja visā pasaulē. Nu jau to zina gandrīz vai ikviens.

0 1 2 ... 4
Skaties arī šo

enerģija Tibeta ceļojums ķermenis atpūta miegs Ķīna kultūra saule veselība Šrilanka foto apmācība sports terapija jūra masāža Himalaji kalni ziema


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata