10 ieraksti ar jūsu meklēto : pārtika

Latvijas ziedojumi Nepālai nonāk pie cietušajiem

Pateicoties aktīvai manu draugu un paziņu līdzdalībai par saziedotajiem līdzekļiem iegādātas mantas nonāk Nepālas izpostītatajos ciematos.

Ziedojumu summa Nepālai (info 08.06.)

Ar visu jūsu palīdzību Nepālas zemestrīcē cietušajiem jau ir saziedoti 6374 eur (08.06.)

10 PADOMI

Tavu domu spēks, viegls un mīļš smaids, droši sperti soļi un savas vietas apzināšana šajā pasaulē - visas ir tās lietas, kas dara tevi vienreizēju. Ceļot savas vibrācijas, mēs izmainām arī citu vibrācijas un galu galā to pasauli, kas mums ir apkārt. Milzīga viena cilvēka izmaiņa var mainīt visas cilvēces likteni. Un brīdis TAGAD vienmēr ir labākais laiks, lai pieceltos, apzinātos sevi un būtiski mainītu pasauli, sākot ar dažiem pārkārtojumiem sevī pašā.

Pavasara nogurums

Pavasaris ir laiks, kad daba mostas pēc garās un bargās ziemas. Viss sāk zaļot, saule vairs neslēpjas aiz mākoņu segas, gaisā jūtamas spirgtas smaržas. Kaut arī astronomiskais pavasaris iestājas tikai 21. martā, daudzus jau ziemas beigās māc nogurums. Tās var būt garastāvokļa maiņas, viegla aizkaitināmība, nervozitāte, miegainība.

Indijas jūras rīsa sēne

Ir klāt pavasaris un līdz ar to arī bērzu sulu laiks. Bet ne katrs var iziet no mājas un turpat 10 metru attālumā izurbt caurumu bērzā, un nobaudīt šo atspirdzinošo dzērienu. Toties ir kāds pēc garšas līdzīgs dzēriens, kuru var izmantot visu cauru gadu, turklāt tas uzlabo arī cilvēka vispārējo organisma veselību, kā arī ārstē dažādas slimības.

Ko mēs zinām par desām?

Oficiāli desa ir gaļas izstrādājums, kuras sastāvā ir sasmalcināta gaļa ar piedevām. Tikai normu, cik desās jābūt gaļai, cik piedevām un kādām tām jābūt, tā īsti nemaz arī nav.

Tējas kultūra Ķīnā

Viesis pie manis ieradās kādā vēsā naktī. Steigšus pagatavoju viņam tēju vīna vietā. Uz bambusa krāsns, virs sarkanas liesmas tējkannā vārās ūdens. Caur logu skatoties, mēnesi skaistāku padarījuši ziedoši plūmju koki.

KAFIJA - pasaules dzērienu fenomens

Aitu gans no Etiopijas pamanījis dīvainus zirņus, tos viņš iebaroja aitām, un aitas sākušas "dejot", uzvesties možāk un ilgāk palikušas nomodā. Protams, pēc tam šos dīvainos zirņus izmēģināja arī cilvēki.

DENS fizioterapija

DENS terapija - iepazīsti XXI gadsimta personīgo mājas dakteri, palīdzi pats sev un saviem tuviniekiem.

Kalnu slimība un aklimatizācija kalnos

Augstkalnu pārgājienos galvassāpes, vemšana, elpas trūkums un vispārējs vājums tiek atstāstīts kā normāla parādība, kam "jātiek pāri." Cilvēki stāsta "brīnumus" vai pat lepojas ar to, kā "varonīgi izturējis" pārgājienu vai trekingu kalnos pārvarot augstkalnu ietekmi uz organismu. Vai tas tā ir un kādēļ tā notiek? 

Skaties arī šo

terapija masāža kalni sports Himalaji foto apmācība jūra miegs Tibeta veselība ķermenis Ķīna kultūra Šrilanka ziema saule atpūta ceļojums enerģija


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata