4 ieraksti ar jūsu meklēto : miegs

Uzņemties atbildību par savu veselību

Paskatieties uz cilvēka stāju un varat novērtēt, cik spēcīga ir viņa dzīvības enerģija. Sāpes mugurā vismaz reizi dzīvē ir jutuši deviņi no desmit cilvēkiem. Par laimi vismaz katram otrajam tās parasti ātri pāriet, bet citiem atkārtojas vai kļūst hroniskas. Ko vajadzētu darīt, lai tiktu galā ar sāpēm vai tās nemaz nerastos?

Lidojuma ietekme uz cilvēka veselību

Taču mēdz būt gadījumi, kad lidošana var slikti iedarboties uz cilvēka pašsajūtu un organismu. Svarīgi pirms lidojuma ir sagatavoties, izvērtēt savu veselības stāvokli. Galvenie sliktas pašsajūtas radītāji ir slikta dūša, aizkritušas ausis, psiholoģiskas bailes, vēnu trombi.

Veselīgs miegs

miegs ir relaksācijas un jaunu spēku uzkrāšanas process. Taču arī pilnvērtīgi relaksēties ir jāmāk, jo citādi dažādi apstākļi var izraisīt nogurumu, stresu. Šie daži ieteikumi varbūt ļaus jums izbaudīt miegu pilnībā.

Kalnu slimība un aklimatizācija kalnos

Augstkalnu pārgājienos galvassāpes, vemšana, elpas trūkums un vispārējs vājums tiek atstāstīts kā normāla parādība, kam "jātiek pāri." Cilvēki stāsta "brīnumus" vai pat lepojas ar to, kā "varonīgi izturējis" pārgājienu vai trekingu kalnos pārvarot augstkalnu ietekmi uz organismu. Vai tas tā ir un kādēļ tā notiek? 

Skaties arī šo

foto Šrilanka veselība terapija jūra kultūra Tibeta sports atpūta Himalaji apmācība saule Ķīna ceļojums enerģija ziema masāža ķermenis kalni miegs


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata