7 ieraksti ar jūsu meklēto : kultūra

MUSTANGAS ZUDUSĪ KARALISTE

Foto, video, stāsti un pieredze

27.februārī plkst. 16:00 – 19:00

Anapurnas saulainā puse

Anapurnas 17 dienu trekings no Khopra Danda līdz  Mardi Himal.  Dosimies pa Anapurnas dienvidu nogāzi - pa Bhamarkot Danda Eco takām, sasniedzot Khopra Danda grēdu un svēto Khayer ezeru (4827 m.vjl.) un uzkāpjot līdz Mardi Himal bāzes nometnei (4500 m.vjl.). 17.11. - 09.12.2015.

Veselības vingrošana 2019


Otrdienā 19:15 Tīnūžu Tautas namā        Ceturtdienā 19:15 Ogres Ledus hallē


Indijas galvas masāža Čampi

Čampi masāža ir Indijas galvas masāža, kas tiek dēvēta arī par čampisāžu (Champissage).Tā iekļauj plecu, augšdelmu, kakla, skalpa, ausu un sejas masāžu. Galvenā iedarbība vērsta uz enerģijas līdzsvarošanu. Mūsdienās tā tiek izmantota kā dziedniecības un relaksācijas metode Indijā, kā arī citur pasaulē. Sanskrita tulkojumā Champi nozīmē "Piepildīšana ar enerģiju"

Tējas kultūra Ķīnā

Viesis pie manis ieradās kādā vēsā naktī. Steigšus pagatavoju viņam tēju vīna vietā. Uz bambusa krāsns, virs sarkanas liesmas tējkannā vārās ūdens. Caur logu skatoties, mēnesi skaistāku padarījuši ziedoši plūmju koki.

Tūrisma ieteikumi

Cilvēkiem patīk, ja viņu valstī esošie tūristi ir atsaucīgi un atbalsta vietējo kultūru, tādējādi ceļot šīs valsts tūrisma attīstību un ekonomisko stāvokli. Ikvienam tūristam šādi vajadzētu rīkoties, lai savstarpēji palīdzētu valstīm attīstīties.

Indijas galvas masāža ČAMPI

Čampi masāža ir Indijas galvas masāža, kas tiek dēvēta arī par čampisāžu (Champissage). Tā iekļauj plecu, augšdelmu, kakla, skalpa, ausu un sejas masāžu. Galvenā iedarbība vērsta uz enerģijas līdzsvarošanu. Mūsdienās tā tiek izmantota kā dziedniecības un relaksācijas metode Indijā, kā arī citur pasaulē. Sanskrita tulkojumā Champi nozīmē "Piepildīšana ar enerģiju".

Skaties arī šo

saule Himalaji veselība miegs ķermenis enerģija masāža jūra atpūta Tibeta kalni Ķīna kultūra terapija foto apmācība ziema sports ceļojums Šrilanka


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata