6 ieraksti ar jūsu meklēto : jūra

Iegriežam Saulgriežos 2016


Nakts pārgājiens 


21. - 22.jūnijā.

 

Saulgriežus sagaidot aicinu doties nakts pārgājienā.

Gada īsākās nakts ir laiks, kad daba un cilvēki nostājas līdzsvarā starp aizgājušo un pienākošo laiku. Gada vidus. Laika vidus. Mistisks un spēka pilns laiks, kad varam smelties spēku, uzlabot savu veselību, meklēt atbildes uz iekšējiem jautājumiem.

Saulgriežu nakts pārgājiens 20.06.

Šogad atkal dosimies nakts pārgājienā gar jūru roku rokā ar SAULI no Mazirbes līdz Kolkai.

Kopējais gājiena garums ap 20 km.

Laimes hormons

Laimīgs cilvēks spēj ļauties citu cilvēku labajam noskaņojumam un aizraut arī citus ar savu pozitīvo attieksmi pat pret ļoti sarežģītiem un nepatīkamiem notikumiem. Izrādās, ka spēja priecāties, jau ir iedzimta.

Indijas jūras rīsa sēne

Ir klāt pavasaris un līdz ar to arī bērzu sulu laiks. Bet ne katrs var iziet no mājas un turpat 10 metru attālumā izurbt caurumu bērzā, un nobaudīt šo atspirdzinošo dzērienu. Toties ir kāds pēc garšas līdzīgs dzēriens, kuru var izmantot visu cauru gadu, turklāt tas uzlabo arī cilvēka vispārējo organisma veselību, kā arī ārstē dažādas slimības.

Lidojuma ietekme uz cilvēka veselību

Taču mēdz būt gadījumi, kad lidošana var slikti iedarboties uz cilvēka pašsajūtu un organismu. Svarīgi pirms lidojuma ir sagatavoties, izvērtēt savu veselības stāvokli. Galvenie sliktas pašsajūtas radītāji ir slikta dūša, aizkritušas ausis, psiholoģiskas bailes, vēnu trombi.

Skaties arī šo

saule miegs apmācība sports Ķīna Šrilanka masāža ceļojums terapija enerģija kalni kultūra jūra veselība Tibeta Himalaji atpūta foto ziema ķermenis


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata