19 ieraksti ar jūsu meklēto : enerģija

lapa 1

Pavasara nogurums

Pavasaris ir laiks, kad daba mostas pēc garās un bargās ziemas. Viss sāk zaļot, saule vairs neslēpjas aiz mākoņu segas, gaisā jūtamas spirgtas smaržas. Kaut arī astronomiskais pavasaris iestājas tikai 21. martā, daudzus jau ziemas beigās māc nogurums. Tās var būt garastāvokļa maiņas, viegla aizkaitināmība, nervozitāte, miegainība.

Emocionālā ēšana

Emocionālā ēšana norāda nevis uz sadarbību, bet uz izvairīšanos. Tiec galā ar situācijām, kas izraisa stresu. Izrunājies ar tiem cilvēkiem, kas rada šo urdošo sajūtu. Tas ļaus tev par to vairs nedomāt. Ja šī ēšana atkārtojas vairakkārt , tad pieraksti , kas tas bija par brīdi, kad tu apstājies ēst. Kurā brīdī atskanēja signāls? 

Maigās Bio-Enerģētikas līdzsvars

Maigās Bio-Enerģētikas dziedināšana balstās uz izpratni, ka ķermeņa dzīvības enerģijas plūsma tiek bloķēta mūsu dzīves laikā iegūto traumu rezultātā. Traumas iedarbojas uz mūsu muskuļiem, enerģijas lauku un rakstura izpausmēm. Traucētā enerģijas plūsma bloķējas un izsauc izmaiņas mūsu ķermeņa funkcijās un izpaužas kā slimība.

Dzīvības enerģijas (Orgona) sega

enerģija segā tiek savākta no atmosfēras un pārvadīta uz ķermeni, lai veicinātu dziedināšanu. Ķermenis nepārtraukti meklē homeostāzi (līdzsvaru un veselību), un papildu enerģija no segas palīdz tam saglabāt šo līdzsvaru, tā var paaugstināt arī dzīvības prieka līmeni.

Tauriņpieskārienu masāža

Tauriņpieskārienu masāžas terapijas tehnika veicina attīstību un sniedz dziedināšanu jebkura vecuma cilvēkiem. Tās mērķis ir dziedināt ķermeņa saspringumu jeb „kausēt bruņas” un atjaunot dabīgo dzīves enerģijas plūsmu.

Maigā Bio-Enerģētika (MBE)

Maigā Bio-Enerģētika ir izglītojoša un terapeitiska metode, kuras galvenais uzdevums ir atjaunot dzīvības enerģijas dabisko pulsāciju (plūsmu) ķermenī. Dzīvības enerģijas plūsma var tikt traucēta dzīves laikā pieredzēto traumu, un sevis sargāšanas nolūkos izveidoto bruņu rezultātā

Maigā Bio-Enerģētika

Šajā sadaļā iepazīstināsim ar pagaidām Latvijā maz pazīstamu, bet ļoti progresīvu dziedināšanas metodi Maigā Bio-Enerģētika.

Indijas galvas masāža ČAMPI

Čampi masāža ir Indijas galvas masāža, kas tiek dēvēta arī par čampisāžu (Champissage). Tā iekļauj plecu, augšdelmu, kakla, skalpa, ausu un sejas masāžu. Galvenā iedarbība vērsta uz enerģijas līdzsvarošanu. Mūsdienās tā tiek izmantota kā dziedniecības un relaksācijas metode Indijā, kā arī citur pasaulē. Sanskrita tulkojumā Champi nozīmē "Piepildīšana ar enerģiju".

Bioenerģētiskā JUMEIHO masāža

Daudzpusīga, vairāku masāžu un terapijas veidu oriģinālā metode vērsta uz muskuļu, saišu, locītavu, asinsrites un limfas, vielmaiņas darbības uzlabošanu.

0 1
Skaties arī šo

ceļojums Tibeta Himalaji atpūta foto kultūra Ķīna kalni ziema masāža sports Šrilanka terapija saule veselība miegs enerģija jūra apmācība ķermenis


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata