5 ieraksti ar jūsu meklēto : dziedināšana

MBE terapija, apmācība un prakse

Maigās Bio-Enerģētikas terapijā kopumā tiek izmantoti ap 30 dažādas tehnikas un instrumenti. Atsevišķi metodes rīki to pielietošanā ir tik vienkārši un iedarbīgi, ka tos ir ieteicams un iespējams apgūt un pielietot ikvienam (Tauriņpieskārienu masāža, brazīļu kāju pirkstu masāža u.c.). 

Metamorfoze - pirmsdzemdību atmiņu dziedināšana

Metamorfoze attīstījusies kā Maigās Bio-Enerģētikas metode, lai atgūtu un dziedētu pirmsdzemdību neverbālas atmiņas. Vislabāk to var aprakstīt kā meditatīvu atgriešanos ķermeņa atmiņās, sākot no ieņemšanas brīža līdz piedzimšanai. Nepastāv verbālas atmiņas par šo laiku, bet tās ir ierakstītas ķermeņa “atmiņu bankā”. 

Maigās Bio-Enerģētikas līdzsvars

Maigās Bio-Enerģētikas dziedināšana balstās uz izpratni, ka ķermeņa dzīvības enerģijas plūsma tiek bloķēta mūsu dzīves laikā iegūto traumu rezultātā. Traumas iedarbojas uz mūsu muskuļiem, enerģijas lauku un rakstura izpausmēm. Traucētā enerģijas plūsma bloķējas un izsauc izmaiņas mūsu ķermeņa funkcijās un izpaužas kā slimība.

Maigā Bio-Enerģētika (MBE)

Maigā Bio-Enerģētika ir izglītojoša un terapeitiska metode, kuras galvenais uzdevums ir atjaunot dzīvības enerģijas dabisko pulsāciju (plūsmu) ķermenī. Dzīvības enerģijas plūsma var tikt traucēta dzīves laikā pieredzēto traumu, un sevis sargāšanas nolūkos izveidoto bruņu rezultātā

Maigā Bio-Enerģētika

Šajā sadaļā iepazīstināsim ar pagaidām Latvijā maz pazīstamu, bet ļoti progresīvu dziedināšanas metodi Maigā Bio-Enerģētika.

Skaties arī šo

foto atpūta apmācība masāža veselība miegs ķermenis Ķīna kalni saule Himalaji sports enerģija ziema Šrilanka jūra Tibeta ceļojums kultūra terapija


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata