15 ieraksti ar jūsu meklēto : ķermenis

lapa 1

Dzīvības enerģijas (Orgona) sega

Enerģija segā tiek savākta no atmosfēras un pārvadīta uz ķermeni, lai veicinātu dziedināšanu. Ķermenis nepārtraukti meklē homeostāzi (līdzsvaru un veselību), un papildu enerģija no segas palīdz tam saglabāt šo līdzsvaru, tā var paaugstināt arī dzīvības prieka līmeni.

Maigā Bio-Enerģētika (MBE)

Maigā Bio-Enerģētika ir izglītojoša un terapeitiska metode, kuras galvenais uzdevums ir atjaunot dzīvības enerģijas dabisko pulsāciju (plūsmu) ķermenī. Dzīvības enerģijas plūsma var tikt traucēta dzīves laikā pieredzēto traumu, un sevis sargāšanas nolūkos izveidoto bruņu rezultātā

Klasiskā ķermeņa masāža

Vispārējā klasiskā visa ķermeņa un atsevišķu ķermeņa daļu masāžas novērš muskuļu saspringumu, uzlabo asins un limfas apriti, uzlabo vielmaiņu, sniedz vispārēju relaksāciju, atbrīvo no stresa.

Masāžas

Varbūt, ka Tavs ķermenis vai atsevišķas tā daļas kļuvušas stīvas, pārāk saspringušas vai pat sāpošas? Iespējams ikdienas darbs un notikumi personīgajā dzīvē un sabiedrībā radījuši pārāk lielu emocionālo spriedzi. Padomā vai nav pienācis laiks vienkārši atslēgties, aizmirst visu uz pasaules un ļauties patīkamai relaksācijai?

Tava āda kā sūklis

Vai jūs zināt, ka āda cilvēkam ir vislielākais orgāns? Tātad tai piemīt visliekākās iespējās dažādi ietekmēt ķermeni – gan pozitīvi, gan negatīvi. Vai esat kādreiz domājuši par lietām, ko jūsu āda uzsūc? Varbūt ne tik tieši kā vannas sūklis, bet zināma līdzība ir meklējama. Lai gan var šķist, ka āda ir diezgan bieza, tā tomēr ir plāna un maiga. Jūsu āda absorbē neskaitāmas vielas un produktus jebkurā parastā dienā.

0 1
Skaties arī šo

atpūta ķermenis kalni terapija enerģija miegs ziema sports jūra saule masāža Šrilanka kultūra Himalaji apmācība Tibeta Ķīna veselība ceļojums foto


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata