15 ieraksti ar jūsu meklēto : ķermenis

Mīļais, man šovakar atkal sāp galva

Ja tev ar vien biežāk galvā nāk domas - „vajadzētu uz mirkli atslēgties”, „viņš mani dzen stresā”, „pēc treniņiem sporta klubā esmu tik sasprindzis”, „mīļais, man šovakar atkal sāp galva”, tad šī masāža izmainīs Tavu dzīvi. Protams, uz labāko pusi.

Veselības vingrošana 2019


Otrdienā 19:15 Tīnūžu Tautas namā        Ceturtdienā 19:15 Ogres Ledus hallē


Tibetiešu tradicionālā terapeitiskā masāža Ku Nye

Ku-Nye masāžu kā vienu no Tibetas Tradicionālās  medicīnas praksēm pielieto līdzsvara atjaunošanai cilvēka organismā. Tā ir ļoti ieteicama sportistiem, novājinātiem un nogurušiem ķermeņiem, kā arī  vecāka gadu gājuma cilvēkiem. Piedāvājumā ietilpst visa ķermeņa relaksējoša, terapeitiska, kā arī muguras, kakla un plecu joslas masāža.


Dzīvības enerģijas (Orgona) sega

Sega ir izgatavota no atsevišķiem organisku un neorganisku materiālu slāņiem. Tās izmērs ir 3x3 pēdas, un tā sastāv no 3 slāņiem, ko var pagatavot, organiskajiem slāņiem izmantojot kokvilnas vati, bet neorganiskajiem – smalkas dzelzs skaidas. 

Metamorfoze - pirmsdzemdību atmiņu dzēšana

Metamorfoze ir paņēmiens, ko labi lietot, ja dzīvības traumu līnijā ir norāde uz traumu jebkurā laikā no ieņemšanas brīža līdz pat piedzimšanai. Citas indikācijas: tie, kuri raksturo sevi kā nemierīgus, noraizējušos, skumjus, izbiedētus vai depresīvus visu dzīvi un nezina tam iemeslu (varbūt viņi šīs emocijas ieguvuši no mātes)

Uzņemties atbildību par savu veselību

Paskatieties uz cilvēka stāju un varat novērtēt, cik spēcīga ir viņa dzīvības enerģija. Sāpes mugurā vismaz reizi dzīvē ir jutuši deviņi no desmit cilvēkiem. Par laimi vismaz katram otrajam tās parasti ātri pāriet, bet citiem atkārtojas vai kļūst hroniskas. Ko vajadzētu darīt, lai tiktu galā ar sāpēm vai tās nemaz nerastos?

Veselības rokasgrāmata trekinga cienītājiem

Ikvienā ceļojumā jūs nonākat jaunās un neparedzētās situācijās. Jūsu paradumi un kustības cenšas pielāgoties šiem jaunajiem apstākļiem, bet slimības un traumas var atgadīties jebkur. Trekinga cienītāji ir vieni no tiem, kas dažkārt piespiež sevi darīt vairāk nekā vajadzētu

Emocionālā ēšana

Emocionālā ēšana norāda nevis uz sadarbību, bet uz izvairīšanos. Tiec galā ar situācijām, kas izraisa stresu. Izrunājies ar tiem cilvēkiem, kas rada šo urdošo sajūtu. Tas ļaus tev par to vairs nedomāt. Ja šī ēšana atkārtojas vairakkārt , tad pieraksti , kas tas bija par brīdi, kad tu apstājies ēst. Kurā brīdī atskanēja signāls? 

Veselīgs miegs

Miegs ir relaksācijas un jaunu spēku uzkrāšanas process. Taču arī pilnvērtīgi relaksēties ir jāmāk, jo citādi dažādi apstākļi var izraisīt nogurumu, stresu. Šie daži ieteikumi varbūt ļaus jums izbaudīt miegu pilnībā.

Saules iedarbība uz cilvēka organismu

Lielai daļai cilvēku patīk, kad saules stari silda seju siltās vasaras dienās, taču saules staru iedarbība uz cilvēka organismu var būt negatīva un ar paliekošām sekām. Ultravioletie stari bojā šķiedras mūsu ādā, tādējādi izraisot grumbas, vecuma plankumus, āda ar laiku zaudē savu elastību un spēju atgriezties iepriekšējā formā, rētu dzīšanas process notiek ilgāk. Saules stari var izraisīt arī apdegumus un ādas vēzi.

0 1
Skaties arī šo

terapija jūra ķermenis apmācība Himalaji Tibeta Ķīna enerģija veselība miegs foto sports kalni ceļojums masāža ziema atpūta Šrilanka saule kultūra


google lapas lv karte (71 rakstu) ir atjauninata