MASĀŽAS

Mīļais, man šovakar atkal sāp galva

Mīļais, man šovakar atkal sāp galva

Tibetiešu Tradicionālā masāža viegli apreibina kā tase aromātiskas zaļās tējas. 2 stundas paiet kā mirklis, kurā atslēdzas prāts un domas par realitāti.


Jau pirms 1000 gadiem Ku Ney masāža palīdzēja cilvēkiem. Kur nu vēl mūsdienu stresa pilnajā pasaulē! Ja tev ar vien biežāk galvā nāk domas - „vajadzētu uz mirkli atslēgties”, „viņš mani dzen stresā”, „pēc treniņiem sporta klubā esmu tik sasprindzis”, „mīļais, man šovakar atkal sāp galva”, tad šī masāža izmainīs Tavu dzīvi. Protams, uz labāko pusi.


Siltā 10 aromātu eļļa mīkstinās tavu ādu līdz maza bērna maigumam.


Vienmēr esmu apbrīnojis, cik pozitīvi un ātri iedarbojas tieši kakla un plecu masāža. Tāpēc jau mēs ļaujam sevi palutināt, lai justos labi. Spēcīgas masiera plaukstas saspringtos plecus atkal padarīs vieglus. Tev vairs nevajag uz tiem nest visas savas un visas dzimtas dzīves nastas.


Muguras mēdz sāpēt gandrīz visiem, to pat es nenoliegšu par sevi. Tāpēc muguras daļas masāža ir kā meditācija templī. Mugurkaula skriemeļi, krusti, lāpstiņas, arī apaļie sēžas muskuļi ir mūsu Mandala. Kad mugura ir harmonijā, mēs starojam un baudām dzīvi. Ja man būtu iespēja, tad es ļautu sev muguru masēt katru dienu. Mmmm…


Kājām, no manas pieredzes, cilvēki pievērš par maz uzmanības. Tik vien mazgāšanās un epilācijas laikā, arī sauļojoties, bet citā laikā tās slēpjam zem biksēm, svārkiem un mēteļiem. Velti un nepamatoti! Neskaidrošu masāžas fizioloģisko ieguvumu. Par to katrs var izlasīt tagad internetā. Piebildīšu tikai, ka masāžas laikā bauda būs četrkārtīga – jo kājas taču mums aizņem ap 30 % no ķermeņa.


Te nu mēs esam nonākuši pie pēdām! Neaizkavējot jūsu laiku, pateikšu vienu – visa mūsu ķermeņa veselība slēpjas pēdās. Papēties tās. Par pēdām ir jārūpējas! Atcerieties sajūtas, kas tvertas vasarā ar basām kājām skrienot pa nopļautu pļavu…


Vai vēdera masāža ir baudāma? Godīgi teikšu – ir dažādi, ne vienmēr un ne visiem. Pat jūs pats nezināt kas jums tur iekšā notiek un ne vienmēr gribas to kārtību traucēt. Tomēr silti iesaku! Atcerieties, ka vēderā atrodas mūsu smalkais enerģijas pārstrādes motors, kurš darbojas bez apstājas visu mūžu. Mašīnām motorus izjauc un saliek, bet cilvēkam tā nevar. Tāpēc ir jāpalīdz no ārpuses.


Ar rokām ir līdzīgi kā ar kājām – ja viss ir labi, mēs par to nedomājam, bet, ja kas sāp, tad nedod Dievs, pat karoti pie mutes nespēsim pielikt. Ko darām? Izmasējam – no pleciem līdz pat pirkstu galiņiem un sasedzam siltumā.


Reti man ir gadījušies cilvēki, kam nepatīk galvas masāža. Tibetiešu terapeitiskās masāžas laikā galvas virsmā svarīgi ir aktivizēt dažus punktus – lai pēc masāžas nebūtu nogurums, vairotos enerģija un gaišas domas raisītos. Ja cilvēks smaida – viņam ar galvu viss kartībā!


Nu jau pusotra stunda būs pagājusi un varētu jūs laist uz mājām, bet mirklīti pacietieties… Uz savas ādas izbaudītā procesa rezultātā masāžas noslēgumā esmu iekļāvis Tibetiešu dziedinošu bļodu un zvanu skaņu un vibrāciju peldi. Ķermenis, gars un prāts saplūst ar simtiem skaņām, vīraka smaržu aromātiem un sajūtām, kuras nekad neatkārtojas.


Tagad Om… un laiks atgriezties realitātē…


Kamēr pēc masāžas dzersim tēju, varbūt parunāsim par dzīves jēgu vai radīsies doma uzdāvināt Dāvanu karti kādam savam tuvam cilvēka – kādam, par kuru jūs gribat, lai cits parūpējas.

Tiksimies manā kabinetā Rīgas centrā, bet lūdzu ar iepriekšēju pierakstu


Tālrunis 29138161 vai rakstiet ints@3saules.lvSkaties arī šo

Ķīna jūra ceļojums Šrilanka foto kultūra saule terapija miegs atpūta ķermenis Tibeta enerģija veselība kalni ziema sports masāža apmācība Himalaji