MASĀŽAS

izvēlēties sev piemērotu masāžu

Kā izvēlēties sev piemērotu masāžu

Pēc ASV Masāžas terapijas asociācijas veiktajiem pētījumiem (2009) gada laikā vecumā virs 25 gadiem katrs cilvēks ir saņēmis vismaz vienu masāžu, bet piecu gadu laikā aptuveni 22% cilvēku ir saņēmuši masāžu vismaz vienu reizi. Iespējams, ka Latvijā masāžas procedūras cilvēki izvēlas retāk, jo tas tomēr ir salīdzinoši dārgs pakalpojums. Tomēr viss ir relatīvs... Cilvēkiem ir prioritātes un tās arī nosaka viņu izvēli.

Un nav svarīgi cik reizes vai cik dārgu procedūru jūs izvēlaties, jūs gribat saņemt labu pakalpojumu. Kā to labāk izdarīt, būs raksta turpinājumā.

Šodien pirmais un otrais solis.

1. Nosakiet savas vēlmes.
Ir daudz iemeslu kādēļ jums ir nepieciešama masāža, tādēļ ir ļoti būtiski atrast gan īsto masieri, gan sev piemērotāko masāžas veidu. Vai jums ir sasprindzis kakls, jūs esi cietis negadījumā, jums sporta ir trauma vai hroniskas muguras sāpes? Vai varbūt jūs vēlaties iepriecināt savu draudzeni jubilejā ar relaksējošu procedūru? Vai varbūt jums ir nepieciešams vienkārši "atslēgties" mierā un klusumā pēc sasprindzināta darba...

2. Jautājiet saviem draugiem.

Teikšu jums droši, ka ir vērts veikt dažus desmitus zvanu vai aprunāties ar draugiem. Jautājiet saviem darba kolēģiem, radiem un paziņām. Veiciet aptauju. Vairums manu klientu informāciju ir saņēmuši no draugiem, darba partneriem, sava terapeita, cita servisa sniedzējiem (jūsu frizieris zina vislabāk!)


turpinājums sekos....Skaties arī šo

miegs Tibeta ķermenis Šrilanka apmācība sports kalni atpūta veselība terapija Ķīna jūra saule enerģija Himalaji kultūra foto ceļojums ziema masāža