MASĀŽAS

Indijas galvas masāža ČAMPI

Relaksējoši, atslābinoši un patīkami... tie, iespējams, būs pirmie vārdi, kā raksturos savas sajūtas cilvēks, kas saņēmis Indijas galvas masāžu. Tieši „sajūtas” ir tas stāvoklis, ar ko mēs visprecīzāk spējam noteikt ar sevi notiekošo.

Jo mēs jūtamies labāk, jo mazāk laika mēs veltām smagām pārdomām, attiecības ir lieliskas un lielākā daļa darbi izdodas neskatoties ne uz kādām grūtībām. Turpretī, ja sajūtas, maigi sakot ir „draņķīgas”, nekas īpaši nepadodas. Pastāv neskaitāmi veidi, kā mēs apzināti cenšamies mainīt savu sajūtu stāvokli. Fiziskas aktivitātes, kultūras pasākumu apmeklēšana, pirts, dejošana u.c. Diemžēl arī gastronomiskie „grēciņi”, alkohols un narkotikas. Ne vienmēr paši spējam pārslēgt savas sajūtas. Pat veicot aktīvus fiziskus vingrinājumus, smagās domas no galvas nepazūd. Saruna ar draugu vai savu psihoterapeitu...? Var reizēm palīdzēt. Katrs tomēr meklē, zina, nojauš sev piemērotākās sajūtu restaurēšanas metodes. Vai jūs esat kaut ko dzirdējuši vai varbūt izmēģinājuši maģisko un enerģētiku „sakārtojošo” Indijas galvas masāžu?

Tie, kas neko īpaši nezinot, kas ir čampi, to izmēģinās pirmo reizi, būs patīkami pārsteigti par masāžas dziļo iedarbību. Kur slēpjas šīs it kā vienkāršās, vieglo pieskārienu masāžas spēks? Kad un no kurienes tā ir ienākusi pie mums? Vai to ieteicams visiem? Vai ir arī citi čampi iedarbības rezultāti?

Čampi masāža ir Indijas galvas masāža, kas tiek dēvēta arī par čampisāžu (Champissage). Tā iekļauj plecu, augšdelmu, kakla, skalpa, ausu un sejas masāžu. Galvenā iedarbība vērsta uz enerģijas līdzsvarošanu. Mūsdienās tā tiek izmantota kā dziedniecības un relaksācijas metode Indijā, kā arī citur pasaulē. Sanskrita tulkojumā Champi nozīmē "Piepildīšana ar enerģiju".

Čampi masāža ir viens no ajūrvēdas masāžas veidiem. Tajā tiek izmantotas ēteriskās eļļas, kuru lietošana sniedz dziedinošu, nomierinošu un atslābinošu rezultātu. Masāžas laikā cilvēks parasti sēž un secīgi tiek masēta plecu josla, augšdelmi, kakls, galva un seja. Masāžas kustības ir stingri reglamentētas un notiek pa cilvēka enerģētiskajām līnijām un punktiem. Tiek izmantotas augstvērtīgas masāžas eļļas, kā arī aromātiskās eļļas, kuras izvēlas atbilstoši klienta tipam. Seansa laikā galvenā uzmanība tiek pievērsta iedarbībai uz vietām, kur savienojas divas vai vairākas ķermeņa sākotnes - muskuļi, asinsvadi, saites, kauli un locītavas.

Masāžas iedarbība ir dziļa un ilgstoša. Tas izskaidrojams ar to, ka Čampi masāžā iedarbība ir vērsta uz enerģētiskiem punktiem un zonām, izmantojot aromātiskās eļļas, kurām piemīt unikāla spēja iedarboties uz cilvēka apziņu un nervu sistēmu. Masāža ir vairāk glāstoša un relaksējoša. Eļļa tiek iestrādāta pa enerģijas līnijām, kā tās plūst organismā. Uzreiz pēc masāžas nav jācenšas iemasēto eļļu nomazgāt, jo tās klātbūtne paildzina un padziļina masāžas efektu.

Čampi masāžas iedarbība ir daudzpusīga - tā līdzsvaro un stabilizē visu cilvēka enerģētiku. Masāžas laikā cilvēks parasti ļoti labi atslābinās. Īpaši labus rezultātus ar Čampi palīdzību var sasniegt, ārstējot trauksmes un depresijas sindromus, kā arī dažādas izcelsmes galvassāpes. Masāža mazina arī muskuļu saspringumu, sāpes spranda apvidū un plecos.

Pēc seansa var būt uzmundrinoša vai atslābinoša, arī apreibinoša sajūta. Var rasties nepieciešamība urinēt, jo tiek veicināta toksīnu izvadīšana, tāpēc jādzer daudz ūdens. Jāieklausās speciālista ieteikumos, kā labāk sagatavoties masāžai un izturēties pret organismu pēc tās.

Masāžas ilgums 45 min. līdz 1 stunda un 15 min.

Cena Ls 10 par vienu seansu

Saites:
Skaties arī šo

enerģija atpūta kultūra masāža Tibeta miegs Himalaji ķermenis foto kalni ceļojums apmācība saule Ķīna sports terapija ziema jūra Šrilanka veselība