MASĀŽAS

Tibetiešu tradicionālā terapeitiskā masāža Ku Nye

Tibetiešu tradicionālā terapeitiskā masāža Ku Nye

Piedāvāju Tibetiešu tradicionālo terapeitisko masāža Ku Ney Rīgas centrā.


Ku-Nye masāžu kā vienu no Tibetas Tradicionālās medicīnas praksēm pielieto līdzsvara atjaunošanai cilvēka organismā. Citiem vārdiem sakot – šī terapija palīdz cilvēkā līdzsvarot fizisko, garīgo un mentālo enerģiju plūsmas. Dažiem pietiek ar vienu seansu, bet citiem nepieciešams 4-8 masāžu kurss.


Mana masāžas skolotāja Pema Buti uzskata, ka šī ir viena no spēcīgākajām Tibetas Medicīnas ārstnieciskajām metodēm. Kad es pirmo reizi pats saņēmu Ku Ney masāžu (dažādas masāžas praktizēju jau vairāk kā 10 gadus), man tas bija patīkams pārsteigums par tās par daudzpusīgo iedarbību. Šis bija viens no galvenajiem iemesliem kādēļ 2014.gadā pēc ceļojuma uz Kailasu Tibetā, nolēmu uzkavēties Nepālas galvaspilsētā Katmandu vēl divas nedēļas, kur Tibetiešu ārsta Tenzina Šeraba klīnikā Pure Vison Sorig 10 dienu mācību un prakses laikā apguvu šo lielisko terapijas metodi.


Tā nu šī lieliskā masāžas metode tagad ir arī Latvijā.


Ar daudziem draugiem un klientiem pēc ilgstoša trekinga ceļojuma Himalaju kalnos vai pa Tibetu, vienmēr esam centušies atrast laiku, lai iegrieztos Katmandu Pure Vision Sorig klīnikā, lai izbaudītu šo lielisko masāžu. Sagurušais ķermenis atgūst spēku un vingrumu, izzūd sasprindzinājums muskuļos. Domas atbrīvojas no nelabvēlīgām piesaistēm, bet prāts darbojas kā precīzs pulkstenis tieši tik, cik nepieciešams.


Tagad Ku Ney masāžu ir iespējams saņemt arī Rīgā. Masāžā izmantoju tikai oriģinālās Tibetas masāžas eļļas. Terapijas laikā izmantoju arī Tibetas dziedinošo bļodu (Tibetian singing Bowl) skaņu vibrācijas. Kopējais laiks vienam seansam bez steigas ir aptuveni 2 stundas. Pēc seansa vienmēr tiek atvēlēts laiks tējai un sarunai.


Aicinu jūs, savus draugus, uz Tibetiešu tradicionālo masāžu Ku Ney. Jūs noteikti vēl atceraties lieliskās sajūtas. Atnāciet un ļaujieties 100% atpūtai. Pastāstiet saviem draugiem, ģimenes locekļiem un darba biedriem. Gan jau starp viņiem ir kāds, kam tieši šī masāža ir nepieciešama. Jūs varat sagādāt pārsteigumu savam mīļotam cilvēkam – uzdāviniet Tibetiešu masāžas Dāvanu karti. Tie būs svētki, par kuriem dvēsele gavilēs!


Noderīgi zināt!


Ku Ney Masāža uz lielāko daļu cilvēkiem iedarbojas atslābinoši. Pirmās minūtes un vismaz pāris stundas pēc terapijas ļoti spēcīgi izpaužas fiziskās un garīgās enerģijas līdzsvars. Tādēļ ieteicams pēc masāžas neplānot lielas fiziskas aktivitātes vai emocionāli un garīgi saspringtu darbu. To labāk darīt nedaudz vēlāk vai nākamajā dienā.


Atgādināšu, ka Ku Ney masāža pozitīvi iedarbojas uz visu orgānu sistēmām.

Tā galvenokārt palīdz neiroloģisku problēmu gadījumos un ar stresu saistīto problēmu risināšanā.

Ļoti ieteicama Ku Ney terapija ir sieviešu veselību traucējumu novēršanā, hronisku muguru sāpju gadījumos, gremošanas sistēmas uzlabošanā, saspringtas vai vājas muskulatūras darbības atjaunošanā, locītavu un saišu elastības uzlabošanā, kā arī citos gadījumos.

Masāža ir ļoti ieteicama sportistiem pēc paaugstinātām slodzēm.


Esiet laipni gaidīti!


Masāžas laiks ir jāsaskaņo iepriekš, jo strādāju tikai ar iepriekšēju pierakstu.


Mans tālrunis 29138161 vai rakstiet ints@3saules.lv


Saites:
Skaties arī šo

jūra foto saule Himalaji enerģija sports masāža apmācība kultūra ceļojums Šrilanka Tibeta ziema atpūta veselība terapija miegs ķermenis kalni Ķīna