MAIGĀ BIO-ENERĢĒTIKA

MBE terapija, apmācība un prakse

Maigās Bio-Enerģētikas terapijā kopumā tiek izmantoti ap 30 dažādas tehnikas un instrumenti. Atsevišķi metodes rīki to pielietošanā ir tik vienkārši un iedarbīgi, ka tos ir ieteicams un iespējams apgūt un pielietot ikvienam (Tauriņpieskārienu masāža, brazīļu kāju pirkstu masāža u.c.). Jūs varat tos pielietot ģimenē vai starp draugiem ikdienas krīzes situācijās, lai uzlādētu vai līdzsvarotu dzīvības enerģiju, nomierinātu stresa pārņemtus līdzcilvēkus, atvieglotu atveseļošanos pēc slimības vai remdētu sāpes slimības laikā.

MBE metode ir ļoti labs papildinstruments jebkuram profesionālim, kas strādā ārstniecībā, dziedniecībā, izglītībā vai sociālajā aprūpē.

Ja jums rodas interese par šo metodi, tad varam piedāvāt:

  • terapijas seansus vai tikšanos, lai pārrunātu par metodes izmantošanu jūsu vai tuvienieku dziedināšanā

  • vienkāršāko metožu apmācību

  • informāciju par kursiem un semināriem, lai apgūtu MBE teoriju un metodes personīgai pieredzei vai ar mērķi papildināt savas profesionālās zināšanas (ģimenes terapeiti, ārsti, medmāsas, vecmātes, psihoterapeiti, sociālie darbinieki, skolotāji uc.)

Informācija: ints@3saules.lv , tālr. 29138161 (Ints)

Saites:
Skaties arī šo

veselība Tibeta apmācība Himalaji Šrilanka ceļojums Ķīna ziema saule miegs foto sports enerģija jūra atpūta masāža kultūra ķermenis terapija kalni