MAIGĀ BIO-ENERĢĒTIKA

Metamorfoze - pirmsdzemdību atmiņu dziedināšana

Metamorfoze – zīmīgas un vairāk vai mazāk straujas formas vai struktūras (parasti arī uzvedības) pārmaiņas – tādas kā kāpura pārvēršanās kūniņā un pēc tam tauriņā.

Metamorfoze attīstījusies kā Maigās Bio-Enerģētikas metode, lai atgūtu un dziedētu pirmsdzemdību neverbālas atmiņas. Vislabāk to var aprakstīt kā meditatīvu atgriešanos ķermeņa atmiņās, sākot no ieņemšanas brīža līdz piedzimšanai. Nepastāv verbālas atmiņas par šo laiku, bet tās ir ierakstītas ķermeņa “atmiņu bankā”. Pielietojot šo metodi, klients tiek lūgts atgulties uz paklāja aizvērtām acīm, kamēr terapeits maigi stimulē pēdas pacēlumu. Nereti cilvēks vēlreiz pārdzīvo atmiņas, kas radušās, atrodoties mātes dzemdē, dažreiz tās ir visai dramatiskas.

Šis paņēmiens efektīvi darbojas, lai piekļūtu “bruņu” cēloņiem un izprastu dzīvības modeļus, kas radušies, mazulim atrodoties dzemdē. Bieži vien tas ir vairāk garīgs process, jo klients saskaras ar nezināmu, ļoti agrīnu pieredzi. Iemesls, kāpēc šīs pēdas daļas stimulēšana atsauc agrīnās atmiņas, man ir mīkla. Iespējams, zinot, ka refleksoloģijā šī pēdas daļa atspoguļojas mugurkaulā, no kura sākas attīstība, var izskaidrot, kāpēc šis paņēmiens darbojas.

Metamorfoze ir paņēmiens, ko labi lietot, ja dzīvības traumu līnijā ir norāde uz traumu jebkurā laikā no ieņemšanas brīža līdz pat piedzimšanai.


Par Maigās Bio-Enerģētikas metamorfozes terapiju interesēties: ints@3saules.lv , tālr. 29138161 (Ints)

Saites:
Skaties arī šo

apmācība atpūta Ķīna ķermenis veselība saule terapija kultūra enerģija ziema sports Šrilanka Tibeta kalni masāža Himalaji jūra foto miegs ceļojums