MAIGĀ BIO-ENERĢĒTIKA

Maigās Bio-Enerģētikas līdzsvars

Terapijas mērķis ir atjaunot enerģijas plūsmu un līdzsvarot dzīvības enerģiju ķermenī.

Metode tiek pielietota Maigās Bio-Enerģētikas terapijas dziedināšanas kursā, kā arī to var veiksmīgi izmantot kā atsevišķu terapijas veidu ikdienā. Maigās Bio-Enerģētikas dziedināšana balstās uz izpratni, ka ķermeņa dzīvības enerģijas plūsma tiek bloķēta mūsu dzīves laikā iegūto traumu rezultātā. Traumas iedarbojas uz mūsu muskuļiem, enerģijas lauku un rakstura izpausmēm. Traucētā enerģijas plūsma bloķējas un izsauc izmaiņas mūsu ķermeņa funkcijās un izpaužas kā slimība.

Terapija sastāv no secīgām maigām roku pielikšanām un turēšanām, līdzsvarojot enerģijas plūsmu, sākot no galvas līdz pēdām visā ķermenī. Terapijas ilgums var būt ap 20 minūtes vai līdz pat 60 – 90 minūtēm. Ilgums atkarīgs no pacienta konkrētā veselības stāvokļa.

Metode efektīgi izmantojama neapzinātos traumu stāvokļos (lūzumi, šoks, koma, operācija, anestēzija u.c.), grūtām dzemdībām, emocionālām traumām, pēc ārstēšanās no alkoholisma un narkotikām u.c.


Par Maigās Bio-Enerģētikas līdzsvara terapiju interesēties: ints@3saules.lv , tālr. 29138161 (Ints)

Saites:
Skaties arī šo

apmācība ceļojums masāža jūra Šrilanka terapija atpūta Tibeta veselība kalni sports foto miegs Himalaji enerģija saule Ķīna ziema ķermenis kultūra