MAIGĀ BIO-ENERĢĒTIKA

Dzīvības enerģijas (Orgona) sega

Šis instruments ir viens no Vilhelma Raiha izstrādātajiem enerģijas akumulatoru tipiem, kas paredzēti dzīvības enerģijas apkopošanai un pārvadīšanai uz ķermeni. Sega ir nozīmīgs paņēmiens, ko izmantot, kad nepieciešams uzlādēt cilvēka dzīvības enerģiju vai tādēļ, ka klientam tās trūkst (anorgonija) vai tā izsmelta kādā krīzes situācijā, piemēram, tādā kā bērna piedzimšana.

Enerģija segā tiek savākta no atmosfēras un pārvadīta uz ķermeni, lai veicinātu dziedināšanu. Ķermenis nepārtraukti meklē homeostāzi (līdzsvaru un veselību), un papildu enerģija no segas palīdz tam saglabāt šo līdzsvaru, tā var paaugstināt arī dzīvības prieka līmeni.

Segu var izmantot jebkurā laikā, vienu vai vairākas reizes dienā, lai no jauna uzlādētu vai līdzsvarotu ķermeni. To var lietot labsajūtai un aizsardzībai, lai saglabātu dzīvības enerģijas plūsmu gadījumos, kad ir paaugstināts stress un līdz ar to pastāv briesmas, ka dzīvības enerģija izsīks. It īpašas situācijās, kad vajadzīga uzlādēšanās: zems fiziskās enerģijas līmenis, slimība, pēcdzemdību, pēcoperācijas periods, šoks, ievainojumi, vāja imūnsistēma, emocionālas krīzes laikā vai vispārējai labsajūtai. Iespējams rast arī citus segas pielietošanas veidus.

Par orgona segas pielietošanu vai/un iegādi interesēties: ints@3saules.lv tālr. 29138161 (Ints)

Saites:
Skaties arī šo

masāža atpūta ziema Himalaji foto saule kultūra jūra enerģija sports Šrilanka kalni Tibeta terapija veselība ceļojums miegs ķermenis apmācība Ķīna