MAIGĀ BIO-ENERĢĒTIKA

Tauriņpieskārienu masāža

Tauriņpieskārienu masāžas terapijas tehnika veicina attīstību un sniedz dziedināšanu jebkura vecuma cilvēkiem. Tās mērķis ir dziedināt ķermeņa saspringumu jeb „kausēt bruņas” un atjaunot dabīgo dzīves enerģijas plūsmu.

Grūtniecēm un zīdaiņiem. Maigās Bio-Enerģētikas pamatlicēja Eva Raiha Tauriņpieskāriena masāžu ļoti daudz pielietoja, strādājot ar grūtniecēm pirmsdzemdību periodā un ar mātēm un zīdaiņiem pēc dzemdību periodā. Nenoliedzami šis ir īpaši svarīgs periods jebkura cilvēka dzīvē. Ja māte pirmsdzemdību periodā ir bijusi pakļauta fiziskām vai emocionālām traumām, ietekme ir notikusi gan uz pašu māti, gan uz mazo bērniņu. Kā liecina ilggadīgā Evas Raihas pieredze, dzemdības un pēcdzemdību periods noritējis daudz sekmīgāk, ja māte ir bijusi iesaistīta Tauriņpieskāriena terapijas seansos sākot jau no grūtniecības laika. Zīdainis daudz ātrāk adaptējies jaunajos apstākļos pēc piedzimšanas, ja ir saņēmis tieši mātes Tauriņpieskāriena masāžas glāstus.

Bērniem. Sākot ar 4 mēnešu vecumu un līdz pat pilngadībai bērniem saņemot Tauriņpieskāriena masāžu, mazinās spriedze, tonuss un hiperaktivitāte. Bērni un jaunieši kļūst atvērtāki,vieglāk pieejami, mazāk raizējas par savām neveiksmēm. Terapijas metode, ja to pielieto ģimenē māte vai kāds cits no ģimenes, palīdz pilnveidot un uzlabot emocionālo saikni savstarpējās attiecībās.

Pieaugušajiem. Šī ir lieliska metode lai „kausētu bruņas” un atjaunotu dabiskās enerģijas plūsmu ķermenī. Maigie, tik tikko jūtamie pirkstu pieskārieni palīdz atbrīvoties no ikdienas stresa un paaugstina bioloģisko aktivitāti, palīdz dziedināt gan fiziskās, gan emocionālās traumas, kas iegūtas pat ļoti agrīnā dzīves periodā.

Apmācība un prakse. Tauriņu pieskārienu metode ir viegli apgūstama. 2-3 nodarbībās apgūstot terapijas pamatus un tehniku, cilvēki to var pielietot ikdienā mājas apstākļos. Pielietojot Tauriņpieskārienu masāžu ģimenes locekļi viens otram sniegs dziedināšanu un nostiprinās savstarpējās emocionālās saites. Apmācības veiksmīgai norisei ir iespēja iegādāties DVD latviešu valodā.

Saites:
Skaties arī šo

veselība enerģija Šrilanka Tibeta foto miegs jūra ziema terapija Ķīna ceļojums sports atpūta apmācība kalni Himalaji ķermenis kultūra saule masāža