Rakstu skaits sadaļā MAIGĀ BIO-ENERĢĒTIKA: 8

MBE terapija, apmācība un prakse

Maigās Bio-Enerģētikas terapijā kopumā tiek izmantoti ap 30 dažādas tehnikas un instrumenti. Atsevišķi metodes rīki to pielietošanā ir tik vienkārši un iedarbīgi, ka tos ir ieteicams un iespējams apgūt un pielietot ikvienam (Tauriņpieskārienu masāža, brazīļu kāju pirkstu masāža u.c.). 

Metamorfoze - pirmsdzemdību atmiņu dziedināšana

Metamorfoze attīstījusies kā Maigās Bio-Enerģētikas metode, lai atgūtu un dziedētu pirmsdzemdību neverbālas atmiņas. Vislabāk to var aprakstīt kā meditatīvu atgriešanos ķermeņa atmiņās, sākot no ieņemšanas brīža līdz piedzimšanai. Nepastāv verbālas atmiņas par šo laiku, bet tās ir ierakstītas ķermeņa “atmiņu bankā”. 

Maigās Bio-Enerģētikas līdzsvars

Maigās Bio-Enerģētikas dziedināšana balstās uz izpratni, ka ķermeņa dzīvības enerģijas plūsma tiek bloķēta mūsu dzīves laikā iegūto traumu rezultātā. Traumas iedarbojas uz mūsu muskuļiem, enerģijas lauku un rakstura izpausmēm. Traucētā enerģijas plūsma bloķējas un izsauc izmaiņas mūsu ķermeņa funkcijās un izpaužas kā slimība.

Dzīvības enerģijas (Orgona) sega

Enerģija segā tiek savākta no atmosfēras un pārvadīta uz ķermeni, lai veicinātu dziedināšanu. Ķermenis nepārtraukti meklē homeostāzi (līdzsvaru un veselību), un papildu enerģija no segas palīdz tam saglabāt šo līdzsvaru, tā var paaugstināt arī dzīvības prieka līmeni.

Brazīliešu pirkstu masāža

Daudzi pacienti pēc Brazīliešu pirkstu masāžas ir pārsteigti par sajūtām un pozitīvajām izmaiņām savā ķermenī. Hiperaktīvi bērni un pieaugušie pēc terapijas jūtas atslābināti un reizēm „iekrīt” dziļā miegā. 

Tauriņpieskārienu masāža

Tauriņpieskārienu masāžas terapijas tehnika veicina attīstību un sniedz dziedināšanu jebkura vecuma cilvēkiem. Tās mērķis ir dziedināt ķermeņa saspringumu jeb „kausēt bruņas” un atjaunot dabīgo dzīves enerģijas plūsmu.

Maigā Bio-Enerģētika (MBE)

Maigā Bio-Enerģētika ir izglītojoša un terapeitiska metode, kuras galvenais uzdevums ir atjaunot dzīvības enerģijas dabisko pulsāciju (plūsmu) ķermenī. Dzīvības enerģijas plūsma var tikt traucēta dzīves laikā pieredzēto traumu, un sevis sargāšanas nolūkos izveidoto bruņu rezultātā

Maigā Bio-Enerģētika

Šajā sadaļā iepazīstināsim ar pagaidām Latvijā maz pazīstamu, bet ļoti progresīvu dziedināšanas metodi Maigā Bio-Enerģētika.

MAIGĀ BIO-ENERĢĒTIKA | Veselīgs dzīves veids, masāža un Tibetas