EKSPOTĪCIJAS

Saulgriežu nakts pārgājiens 20.06.

Saulgriežu nakts pārgājiens 20.06.

Mazirbe – Kolka

20. - 21.jūnijs

Saulgriežus sagaidot aicinu doties nakts pārgājienā.

Tuvojas gada īsākās naktis – laiks, kad daba un cilvēki nostājas līdzsvarā starp aizgājušo un pienākošo laiku. Gada vidus. Laika vidus. Pavasara sēkla ir iesēta, raža briest, priekšā tik vien kā sagaidīt to un novākt. Mistisks un spēka pilns laiks, kad varam smelties spēku, uzlabot savu veselību, meklēt atbildes uz iekšējiem jautājumiem.

Šogad atkal dosimies gar jūru roku rokā ar SAULI no Mazirbes līdz Kolkai.

Kopējais gājiena garums ap 20 km.

Mazirbes – Kolkas piekraste ir īpaša Latvijas jūras dabas daļa, kas neskatoties uz intensīvo tūrisma apriti vēl aizvien saglabā savu neskartās dabas šarmu. Dabas simfonija skan jūras, priežu un smilšu skaņās. Saulgriežu nakts ir īsa. Tumsa ilgst tikai nepilnas divas stundas. Saules apspīdēta jūras pamale skaidrā laikā neizdziest visu nakti! Tas ir neatkārtojams piedzīvojums. Saule noriet un uzlec jūrā ar dažu stundu starplaiku…

Grūtības pakāpe viegla / vidēja. Nepieciešama vidēji laba fiziskā sagatavotība. Liela slodze uz kājām, ceļu locītavām, potītēm. Pārgājienu iesakām tiem, kurus interesē neparasti pārgājieni, ģimenēm, fotomīļiem. Neiesakām cilvēkiem, kuriem grūtības sagādā ilgstoša iešana, ņemot vērā arī krēslu un tumsu.

Apģērbs. Ērts pārgājienam piemērots un laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Nodrošinieties ar apģērbu, kas pasargātu no vēja un lietus. Silts apģērbs var noderēt rīta dzestrumā. Piekrastes meža daļā ir daudz odu! Ņemiet līdzi dzeramo (siltu tēju termosā un ūdeni, vismaz 1,5 l. vienam cilvēkam) un uzkodas vakariņām, brokastīm jūras krastā. Lukturītis. Cepure. Peldlietas.

Nokļūšana. Autobuss 17:30 Rīga – Mazirbe. Biļetes cena EUR 7.05

Ar mašīnām. Ja ierodaties ar mašīnu, tad brauciet līdz Kolkai, mašīnu atstājiet Kolkā un kāpiet Mazirbes autobusā plkst. 20:47.

Automašīnu iesaku atstāt kempinga „Ūši” teritorijā. Varat tur jau vakarā uzcelt telti, lai pēc nakts gājiena ļautos dažu stundu atpūtai. Tālrunis „Ūšos” 29475692.

Tikšanās laiks pie Mazirbes Tautas nama plkst. 21:10

Mājupceļš. Autobuss no Kolkas uz Rīgu. 4:37, 12:52.

Lūgums pieteikt savu dalību: ints@3saules.lv , sūtot sms vai piezvanot 29138161 (Ints).

Piedalīšanās par ziedojumiem.

Kontakti: 29138161 (Ints)

Skaties arī šo

foto Ķīna saule sports masāža ķermenis Himalaji terapija jūra kalni ceļojums veselība miegs Šrilanka atpūta kultūra Tibeta enerģija ziema apmācība