DENAS terapija

DENS fizioterapija

DENS fizioterapija

DENS (Dinamiskā Elektro Neiro Stimulācija) ir salīdzinoši jauna terapeitiska metode (10 – 12 gadi), kuras pamatā noris elektrisku neiroimpulsu iedarbība uz ķermeņa bioloģiski aktīviem punktiem un zonām. Tā tiek saukta par XXI gadsimta ārstēšanas metodi, kuru iespējams pielietot ikvienam, pat mājas apstākļos.

Ar DENS iespējams veikt efektīgus ārstēšanas seansus ikdienas veselības stāvokļa uzlabošanā (muguras sāpes, iesnas, saaukstēšanās, asinsspiediena slimības, sadzīves traumas, migrēna u.c.), sadzīves, sporta traumu un dažādu hronisku pataloģiju ārstēšanā. DENS terapija lieliski darbojas imunitātes paaugstināšanā, infekcijas slimību ārstēšanā, stresa un noguruma saasinājumos. Metodi atļauts pielietot jebkuram vecumam, arī maziem bērniem.
Interneta resursi: www.denascorp.ru

Masāžas un DENS terapijas veic Netradicionālās medicīnas un klasiskās masāžas speciālists.

Mācījies un praktizējis Latvijā, Nepālā, Indijā un Tibetā, ko apliecina tradicionālās un austrumu masāžas sertifikāti. Reiki 1.pakāpe. Bioenerģētiskās masāžas un maigās bioenerģētikas praktiķis (sertifikāti un regulāras studijas). Mācību pieredze sertificētu Ci Gun un joga skolotāju vadībā. DENS terapijas apmācības un prakse. Sertificēts C kategorijas sporta treneris, veselības vingrošanas un fitnesa treniņu prakse. Individuāli treniņi muguras dziļās muskulatūras trenēšanai, visa ķermeņa muskulatūras un saišu stiprināšanai. Sabalansētas pārtikas un veselīgas dzīvesveida konsultācijas.

Ints Mūrnieks. Informācija:tālr. 29138161, e-pasts:ints@3saules.lv.
Strādāju tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Praktizēju arī pie klienta mājās, ir saliekams masāžas galds, transports.

Saites:
Skaties arī šo

saule kultūra Šrilanka foto apmācība enerģija Ķīna atpūta Tibeta masāža jūra ceļojums Himalaji ķermenis terapija sports ziema kalni veselība miegs