CEĻOJUMU APRAKSTI

Iegriežam Saulgriežos 2016

Iegriežam Saulgriežos 2016

Kā jau citus gadus arī šogad dosimies gar jūru

roku rokā ar SAULI no Mazirbes līdz Kolkai (ap 20 km)

Saule riet 22:23

Saule lec 04:30

Jogas nodarbība un meditācija jūras krastā pirms saulrieta

Mazirbes – Kolkas piekraste ir īpaša Latvijas jūras dabas daļa. Dabas simfonija skan jūras, priežu un smilšu skaņās. Saulgriežu nakts ir īsa. Tumsa ilgst tikai nepilnas divas stundas. Saules apspīdēta jūras pamale skaidrā laikā neizdziest visu nakti! Tas ir neatkārtojams piedzīvojums. Saule noriet un uzlec jūrā ar dažu stundu starplaiku…

Grūtības pakāpe viegla / vidēja. Nepieciešama vidēji laba fiziskā sagatavotība. Liela slodze uz kājām, ceļu locītavām, potītēm. Pārgājienu iesakām tiem, kurus interesē neparasti pārgājieni, ģimenēm, fotomīļiem. Grūtības var sagādā ilgstoša iešana tumsā un nakts laikā.

Apģērbs. Ērts pārgājienam un jogas vingrojumiem piemērots un laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un labi pārgājiena apavi. Paklājiņš! Vēlams apģērbs pret lietu un vēju, silta jaka var noderēt rīta dzestrumā. Piekrastes meža daļā ir daudz odu! Iesaku siltu tēju termosā un vieglas uzkodas enerģijas atgūšanai. Lukturītis. Cepure. Peldlietas, kas vēlas baudīt ūdens procedūras.

Nokļūšana. Autobuss 17:30 Rīga – Mazirbe. Biļetes cena EUR 7.05

Ar mašīnām. Ja ierodaties ar mašīnu, tad brauciet līdz Kolkai, mašīnu atstājiet Kolkā un kāpiet Mazirbes autobusā plkst. 20:47.

Automašīnu iesaku atstāt kempinga „Ūši” teritorijā. Varat tur jau vakarā uzcelt telti, lai pēc nakts gājiena ļautos dažu stundu atpūtai. Tālrunis „Ūšos” 29475692.

Tikšanās laiks pie Mazirbes Tautas nama plkst. 21:10, no kurienes dosimies uz jūras krastu.

Mājupceļš. Autobuss no Kolkas uz Rīgu. 4:37, 05:55, 06:50, 12:52.

Pieteikšanās: ints@3saules.lv , sūtot sms vai piezvanot 29138161 (Ints).

Dalības maksa 5 eur tiekoties pasākumā sākumā.

Kontakti: 29138161 (Ints)

Skaties arī šo

masāža jūra foto kultūra Šrilanka veselība Himalaji miegs apmācība kalni Ķīna ziema terapija saule sports ķermenis atpūta enerģija Tibeta ceļojums